Piast Gliwice – Olomouc 0:3 (kon.) | Hertha – Dukla Praha 3:2 (kon.) | Příbram – Ufa 1:2 (kon.)
Znojmo – Uh. Brod 4:0 (kon.) | Ústí n. L. – Karlovy Vary 1:0 (kon.) | Austria – Dortmund 0:1 (kon.)
FK Příbram
1:2 (1:1)
FC Ufa
Pátek 13.07.2018, 18:00 • Neukirchen • Přípravný zápas

Je konec! Příbram nakonec nedokázala dovést jednobrankové vedení do vítězného konce, z vítězství 2:1 se raduje ruský celek. Sledovali jsme velice vyrovnanou podívanou, přičemž více vyložených šancí si vytvořila Ufa. Příbram tak nenavázala na předchozí přátelský zápas proti rumunskému Botoşani, který porazila 2:0. (19:56:24)

90

89
    Kočí se rovněž zapojil do jedné z posledních kombinací svého celku. Vybral si volného Portilha, kterého takticky fauloval Carp.

88
    Ufa se snaží držet kulatý nesmysl daleko od branky, což se jí také daří. Následovalo ale nepovedené sklepnutí míče od Krotova.

87
    Do konce zápasu nezbývá už moc času. Nyní se na podporu útoku vydal Květ, který ale prohrál v souboji o balón.

84
    Nyní se kulatý nesmysl zatoulal kamsi do křoví. I takové věci se děje v přátelských zápasech. Ufa má k dispozici rohový kop.

83
    Mimo jiné, na hrací plochu zavítal další český hráč, avšak v kádru ruského celku. Jedná se o někdejšího hráče Plzně Ondřeje Vaňka.

82
    Velká šance Ufy! Do zakončení se dostal Igboun, který ale z první pálil vysoko nad branku. V ochozech to pouze zahučelo.

81
    Teď už nám do konečného hvizdu zbývá něco málo přes deset minut. Nováček české nejvyšší soutěže marně dobývá soupeře.

80
    Ufa se v posledních minutách soustředí na pevnou defenzívu. Soupeř jí zatím dokázal prolomit pouze jedinkrát, a sice v jednadvacáté minutě.

79
    A další ofsajd. Tentokráte se v době přihrávky za obranou soupeře nacházel Slepička. Ruský brankář se ujme rozehrávky.

78
    Grajciar si vybral na pravé straně volného Paulinha, který měl před sebou hustý blok protihráčů. Proto se rozhodl zvolit bezpečnou rozehrávku do strany.

77
    Po jednom ze soubojů na zemi skončil Antwi, který se ještě chvíli poté držel za hlavu. Už je vše v pořádku, Antwi už opět pobíhá po trávníku.

76
    Míč se stáčel směrem k brance, nakonec se nejvýše do vzduchu vyšplhal Jandera, který odvrátil hrozící nebezpečí.

75
    Tumasjan si to drze namířil mezi dvojici protihráčů, nakonec si faulem pomohl Katidis. Rozehrávky standardky se ujme Carp.

74
    Příbram okamžitě otočila těžiště hry, nakopávaný míč ale nezastihl volného Slepičku. Ufa nikam nespěchá, kombinuje daleko od soupeře.

73
    Je opět pískáno, nedovolený zákrok vytasil již zmiňovaný Carp, který neodhadl dráhu letu míče a místo toho trefil Kiliána.

72
    Kilián to nyní nemyslel špatně, Slepička jeho záměr v podobě kolmice za obranu nepochopil. Hrát tak může aktivní Carp.

71
    Máme před sebou závěrečnou dvacetiminutovku. Příbram je směrem dopředu o něco aktivnější, většinu času ale naráží na obranu soupeře.

David Suchý

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 21. Fantiš – 31. Krotov, 48. Bezdenežnych

FK Příbram:
    1. poločas: Švenger – Skácel, Tregler, Nitrianský, Pecháček – Průcha, Květ, Fantiš, Rezek, Matoušek – Silvio

2. poločas: Kočí – Průcha, Soldát, Kodr, Paulinho – Jandera, Grajciar, Kilián, Katidis, Antwi – Slepička

FC Ufa: Bělenov – Bezdenežnych, Carp, Fatai, Krotov, Krugovoj, Nikitin, Pucko, Sysujev, Tumasjan, Živogljadov