Chrudim – Živanice 2:0 (kon.) | Frýdlant n/O – Vítkovice 1:0 (kon.) | Pardubice – Zápy 4:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Havířov 1:3 (kon.) | Varnsdorf – Oberlausitz 4:0 (kon.) | Ústí n/O – Hr. Králové 1:3 (kon.)
Karviná – Opolí 1:0 (kon.) | Jihlava – Vrchovina 3:0 (kon.) | Ostrava – FC Rostov 0:0 (zruš.)
Bielefeld – Jablonec 0:1 (kon.) | Plzeň – Dynamo Kyjev 0:2 (kon.) | Zlín – Zlaté Moravce 3:0 (kon.)
Teplice – Sokolov 3:0 (kon.) | Aue – Mladá Boleslav 3:3 (kon.) | Slovácko – Haladás 1:1 (kon.)
Sparta – Zagłębie 1:2 (kon.) | Wisla Krakov – Žilina 1:2 (kon.) | Táborsko – Slavia B 3:2 (kon.)
Vlašim – Vltavín 1:0 (kon.) | Skalica – Opava 2:0 (kon.) | Prostějov – Uničov 0:0 (kon.)
Rostov – Slavia 1:2 (kon.) | Ružomberok – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Vyškov 2:0 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1:3 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 14.07.2018, 10:30 • Sportovní areál TJ Jiskra, Ústí nad Orlicí • Přípravný zápas

Je konec, Hradec Králové generálku v Ústí nad Orlicí zvládl a zvítězil 3:1. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na počtenou! (12:21:44)

90

83
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Ve třiaosmdesáté minutě míří na ústeckého gólmana další míč, tentokrát po střele FILIPA ZORVANA – 1:3!

56
    A hosté jdou vzápětí znovu do vedení! Po rohu usměrnil míč hlavou do sítě JAKUB MARTINEC.

50
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Vyrovnáno! V padesáté minutě se podruhé v zápase trefuje JAKUB CHLEBOUN, tentokrát už do "správné" branky – 1:1.

46

45

22
    První gól zápasu je na světě, Votroci ve dvaadvacáté minutě otevírají skóre díky vlastnímu gólu JAKUBA CHLEBOUNA!

1

Přeji vám příjemné sobotní ráno! V Ústí nad Orlicí se dnes v rámci přípravy na kvapem se blížící fotbalovou sezónu střetne třetiligová Jiskra s druholigovým Hradcem Králové, kterému loni utekl postup do nejvyšší soutěže o osm bodů. Pro Votroky je dnešní zápas generálkou, první soutěžní utkání je čeká už příští neděli na půdě Táborska.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vojtěch Martinek

Branky: 50. Chleboun – 22. Chleboun (vla.), 56. Martinec, 83. Zorvan

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
    FC Hradec Králové:
    1. poločas: Ottmar – Finěk, Kvída, Martinec, Trávníček – Janoušek, Černý – Martan, Vlkanova, Hynek – Kropáček.
    2. poločas: Stejskal – Čech, Šimek, Plašil, Urma – Jukl, Zorvan – Finěk, Martan, Hynek – Miker.