Chrudim – Živanice 2:0 (kon.) | Frýdlant n/O – Vítkovice 1:0 (kon.) | Pardubice – Zápy 4:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Havířov 1:3 (kon.) | Varnsdorf – Oberlausitz 4:0 (kon.) | Ústí n/O – Hr. Králové 1:3 (kon.)
Karviná – Opolí 1:0 (kon.) | Jihlava – Vrchovina 3:0 (kon.) | Ostrava – FC Rostov 0:0 (zruš.)
Bielefeld – Jablonec 0:1 (kon.) | Plzeň – Dynamo Kyjev 0:2 (kon.) | Zlín – Zlaté Moravce 3:0 (kon.)
Teplice – Sokolov 3:0 (kon.) | Aue – Mladá Boleslav 3:3 (kon.) | Slovácko – Haladás 1:1 (kon.)
Sparta – Zagłębie 1:2 (kon.) | Wisla Krakov – Žilina 1:2 (kon.) | Táborsko – Slavia B 3:2 (kon.)
Vlašim – Vltavín 1:0 (kon.) | Skalica – Opava 2:0 (kon.) | Prostějov – Uničov 0:0 (kon.)
Rostov – Slavia 1:2 (kon.) | Ružomberok – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Vyškov 2:0 (kon.)
MFK Chrudim
2:0 (1:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 14.07.2018, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Přípravný zápas

90
    Konec zápasu. (12:03:12)

89
    Definitivní tečku na výhru Chrudimi mohl udělat Sebastien Langr, který ostrou ranou protáhl gólmana Živanic! Skóre se tak po skvělém zákroku nemění.

88
    A další ofsajd, tentokrát po spolupráci Krištofa se Sulíkem.

86
    Mastík měl na levé straně slušnou rychlost, veškerou aktivitu ale maří odmávaný a odpískaný ofsajd.

85
    Další útočnou akci Chrudimi zhatil nedovolený zákrok, Živanice ale míč pouze odevzdaly.

84
    Snad poprvé ve druhé půli se k míči dostal brankář Simon Zíma, skákavý centr zamířil neomylně do jeho náruče.

82
    Nyní se snaží na míči držet hráči ze Živanic, kteří již nechtějí Chrudimi povolit výraznější nebezpečí.

78
    Chrudim právě vstřelila branku!
    A ta co nevidět přichází! ONDŘEJ KESNER dostal míč na penaltový puntík, kde z otočky po zemi poslal balon neomylně k tyči – 2:0!

77
    Domácí neustále tlačí a říkají si o druhou vstřelenou branku.

75
    Zatím největší šance druhého poločasu v podání Chrudimi přišla po precizním centru na hlavu Petra Rybičky, který hlavičkou jen o kousek minul prostor mezi třemi tyčemi!

73
    Další z nadějných protiútoků Živanic zhatil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.

70
    Do konce zápasu zbývá posledních dvacet minut, Chrudimští jsou stále nastěhováni v okolí šestnáctky soupeře. Zatím ale bez úspěchu.

65
    Živanice se ve druhé půli brání velmi zodpovědně, Chrudimští se do žádné výrazně příležitosti ještě propracovat nedokázali.

64
    Hodně obtížně se z trávníku zvedá Ondřej Kesner, soupeř se s ním vůbec nepáře. Zdá se, že v tomto případě se na straně Chrudimi nebude muset střídat.

61
    I Živanice posílají na hrací plochu čerstvé síly, obrátí náhradníci na svoji stranu vývoj dnešního přípravného utkání?

58
    Sixta zajímavým lobem hledal prostor v obraně Živanic, jeden ze stoperů ale lvím skokem usměrnil balon do náruče svého brankáře.

55
    Šikovný Kesner znovu prosvištěl po pravé straně, nyní nabil na střelu Šípkovi. Jeho ostrá rána byla na poslední chvíli odražena mimo živanickou branku.

52
    Chytrý průnik Vašulína končí nedovoleným zákrokem a další šancí pro chrudimské MFK.

51
    Živanice dostaly šanci dostat se k brance z volného přímého kopu, brankář Zíma ale kontroloval cestu balonu do zámezí pouze očima.