Ukrajina – Anglie 1:1 (kon.) | Turecko – Francie 0:5 (kon.)
Ukrajina
1:1 (1:1)
Anglie
Pátek 20.07.2018, 17:30 • OmaSp Stadion (Seinajoki) • Mistrovství Evropy U19 • Skupina B

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:15. (19:25:03)

Je konec! Dnešní utkání nakonec skončilo nerozhodným výsledkem 1:1. Druhý poločas sice nabídl několik vyložených šancí, žádné branky jsme se ale nedočkali. Mírně aktivnějším celkem tohoto zápasu byla Anglie, která ale nedokázala těžit ze své územní převahy. Obě mužstva si tak připíšou po bodu.

90+4

90+3
    Rohový kop v podání Anglie nebyl špatný. Lewis našel na zadní tyči naskakujícího Tangangu, který ale minul branku.

90+2
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Olexij Chachlov, přichází Maxym Čech.

90+1
    Sanders výborně obral soupeře o balón, následně se mu na levé straně podařilo najít Lewise, jehož centr srazil do zámezí Bondar.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Do konce zápasu už nezbývá moc času. Zanedlouho se nám rozběhne nastavený čas, očekávat se dají přibližně tři minuty nad rámec základní hrací doby.

87
    Dočkali jsme se zakončení, avšak ze strany Ukrajiny. Zpoza pokutového území to zkoušel Chachlov, který zamířil doprostřed branky.

86
    Právě o jeden z nich se postaral Sterling, avšak v pokutovém území si útočným faulem pomohl Kirby. Kučerjuk bude rozehrávat.

85
    Už poměrně dlouho čekáme na nějakou vyloženou šanci. Anglie to zkouší výhradně po křídle, centrované balóny ale soupeř stačí odvracet.

84
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Kelland Watts, přichází Nya Kirby.

83
    Sanders měl kolem sebe početnou smečku protihráčů, raději tak zvolil přihrávku do strany, odkud ale Tavernier nedokázal odcentrovat.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Zatím to vypadá, že se dočkáme nerozhodného výsledku.

81
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází George Hirst, přichází Ben Morris.

80
    Po hodně dlouhé době se hrací předmět dostal do moci brankáře Balcombeho, který na nic nečekal a okamžitě vyhodil do strany.

79
    A nakonec další zákrok pro Kučerjuka. Byl to právě Lewis, kdo vyzkoušel brankářovu pozornost z třiceti metrů. Výsledkem je vyražení míče do zámezí.

78
    Sterling si vyměnil míč s Tangangou, následně ve vlastní šestnáctce zakročil Bondar. Následovat bude rohový kop z pravé strany, u míče se nachází Lewis.

77
    Nyní si s neposedným míčem nebral servítky Bondar, který ho pro jistotu poslal dobrých čtyřicet metrů od vlastní branky.