Příbram – Teplice 1:1 (kon.) | Liberec – Karviná 1:0 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Sparta – Opava 2:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:0 (0:0)
MFK Karviná
Sobota 21.07.2018, 17:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 1. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (18:59:29)

Dnešní zápas nakonec skončil 1:0 pro domácí Slovan Liberec. Po velkém tlaku se pár minut před koncem prosadil hlavičkou Jan Pázler. Slovan byl v dnešním utkání aktivnější v obou poločasech a zaslouženě zvítězil.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 11:1. Rohy: 2:0. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:19.