Manchester City – Dortmund 0:1 (kon.) | Bayern – PSG 3:1 (kon.)
Bayern Mnichov
3:1 (0:1)
Paris Saint-Germain
Sobota 21.07.2018, 16:05 • Wörthersee Stadion, Klagenfurt • International Champions Cup • 1. kolo

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek sobotního dne a u fotbalu zase někdy na počtenou. (18:04:21)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:8.

Je dobojováno! Bayern se dokázal ve druhém poločase vzchopit a v rozmezí 18 minut dokázal otočit nepříznivý průběh tohoto utkání: Pojďme ovšem od začátku.

V prvním poločase jsme se dočkali pouze jediné branky, která padla po skvělé inviduální akci Timothyho Weaha, který otevřel brankový účet dnešního utkání. To ovšem bylo v zápase od PSG všechno. Ve druhém poločase započal obrat Javi Martínez, ke kterému se pak přidal Renato Sanches z přímého kopu a poté i mladík Joshua Zirkzee po přihrávce Gnabryho.

Bayern může být po dnešním utkání rozhodně spokojen, naopak PSG má ještě co napravovat. S kým budou dnešní soupeři hrát příště? Bayern se přestěhuje do USA, kde ve čtvrtek v noci odehraje zápas s Juventusem. Hráče PSG čeká cesta do Asie, přesněji do Singapuru. Jelikož je tam v pátek čeká souboj v Arsenalem.

90+4

90+3
    Bayern ukončí dnešní zápas s míčem na kopačkách. Německý velkoklub může být spokojen, naopak Tuchel s PSG rozhodně ne.

90+2
    V nastevení proběhlo další ošetřování, tentokrát na straně francouzského celku. Nastavení plyne dál, rozhodčí nějak neukazuje, že by za tohle ještě něco nastavil.

90+1
    Rozhodčí Harkam nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Ani Descamps nikde už nespěchá a místo dlouhého nákopu na polovinu Bayernu volí rozehrávku nakrátko.

89
    Za malou chvíli se zřejmě dozvíme počet nastavených minut ve druhém poločase tohoto zápasu.

88
    Niko Kovač v dnešním zápase vystřídal skoro všechny hráče. Pouze Will dnes zatím hraje celý zápas.

87
    Bayern svým napadáním získal opět míč pro sebe a postupnou kombinací se dostává zpět do útočné fáze.

86
    Tuchel nechce nic dát zadarmo, proto na hřiště poslal ještě ofenzivní hráče. Uvidíme, co nám v posledních minutách ukáží.

85
    Weah dnes hraje opravdu povedený zápas. Před malou chvíli dokázal pro svůj tým vybojovat aut v blízkosti pokutového území soupeře.

84
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Dagba, přichází Georgen.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Toufiqui, přichází Fressange.

84
    Míč je stále na polovině PSG, Zikrzee využívá svou obrovskou postavu a drží míč u rohového kopu. Od tohoto mladíka to byl výborný taktický plán.

83
    Dnešní utkání se už zřejmě dohraje v pomalém tempu. Ani jeden tým už zřejmě nemá důvod se tlačit dopředu. Bayern má dvoubrankový náskok a PSG nepředvedlo ve druhém poločase nic, co by mohlo zvrátit toto jejich manko.

82
    Bayern rozehrál další rohový kop, který se mohl povést. Jenže Zirkzee byl na zadní tyči skvěle pokryt.
    78. ZIRKZEE - 3:1

78
    Bayern právě vstřelil branku!
    Tohle nemohlo skončit jinak než třetí brankou v síti PSG! Gnabry se skvěle rozběhnul a poté ještě lépe skvěle odcentroval přízemním centrem na malé vápno, kde byl volný JOSHUA ZIKRZEE. Descamps byl bez šance zasáhnout – 3:1. Asistence: Serge Gnabry.

Jan Mládek

Branky: 60. Martínez (Robben), 68. Sanches, 78. Zirkzee (Gnabry) – 31. Weah (Rimane)

Bayern Mnichov: Ulreich – Rafinha, Martinez, Stanisic, Bernat – Sanches, P. Will – Robben, Batista Meier, Ribéry (C) – Wagner
    Náhradníci: Früchtl – Wriedt, Zaiser, Johansson, Gnabry, Alaba, Coman, Jeong, Zylla, Jonathan Meier, Richards, Zirkzee

Paris Saint-Germain: Buffon – Mbe Soh, Rimane, Nsoki – Lass Diarra, Bernede, Rabiot (C), Nkunku, Dagba – Weah, Toufiqui
    Náhradníci: Cibois, Descamps – Fressange, Georgen, Jesé, Zagre

Rozhodčí: A. Harkam (Rakousko)