0:1 (0:1)
Dynamo Kyjev
Sobota 21.07.2018, 20:00 • Stadion Černomorec (Oděsa) • Ukrajinský Superpohár

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:7. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:18. (22:02:16)

Je konec! Dnešní utkání nakonec rozhodla jediná branka, o kterou se po osmnácti minutách hry postaral Bujalskyj. Posléze jsme se dočkali vyrovnané podívané, avšak žádná šance už neskončila v síti. Šachtar si ke konci zápasu přichystal drtivý nápor, obrana soupeře ale dnes fungovala na jedničku. Pohár pro vítěze superpoháru tak převezme Dynamo Kyjev, které bylo před tímto zápasem stavěno do role mírného outsidera.

90+8

90+8
    Hlavní sudí se nakonec ještě rozhodl udělit další žluté karty, což by pro dnešní zápas mělo být už vše.

90+7
    A ještě jedna červená karta. Vyfasoval jí Ismaily, který se rovněž pakuje do sprch. Síly na trávníku se tak srovnají.

90+6
    Hlavní sudí se nakonec rozhodl udělit druhou žlutou kartu Burdovi, Dynamo tak bude dohrávat v deseti.
    90+5. Závěrečná dohra.

90+5
    Na hrací ploše to začíná vřít. Do sebe se pustila početná skupinka fotbalistů.

90+4
    Šachtaru se nedaří udržet se na útočné polovině, naopak soupeř hraje přesně tak, jak mu to vyhovuje.

90+3
    Žlutou kartu dostává Junior Moraes (FK Šachtar Doněck).

90+3
    Zdravotní problémy má jeden z hráčů Dynama Kyjev. Vypadá to na křeče...

90+2
    Bojko zkušeně nasbíral cenné vteřinky, následně výhozem poslal míč k půlící čáře.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Nyní to šestnáctky přiletěl velice nebezpečný centr, se kterým si maďarský obránce Kádár dokázal poradit. Zanedlouho se rozběhne nastavený čas.

87
    Na stadionu panuje báječná atmosféra. Fandové Dynama jsou hodně slyšet, v ochozech zní oslavné chorály. Není ale ještě brzo?

86
    Stěpaněnko dokázal udržet balón proti smečce protihráčů. Posléze se jeho kolegové nedokázali prodrat přes mohutný blok protihráčů.

85
    Do útočení se zapojil také stoper Rakickij, který zkusil překvapit brankáře z dálky. Míč se ale snesl až na tribunu, Bojko bude vykopávat.

84
    Poslední minuty se odehrávají výhradně před pokutovým územím Dynama. Soupeři se ale krátí čas, do konce zbývá něco málo přes pět minut.