Slovácko – Zlín 0:0 (kon.) | Karviná – Třinec 1:1 (kon.) | Olomouc – Brno 1:3 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:3 (0:3)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 23.07.2018, 13:00 • Andrův stadion hřiště č.2, Olomouc • Juniorská liga – Morava • 1. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:54:10)

Je konec. Zbrojovka dnes nakonec zvítězila 3:1, když všechny své branky vstřelila už v prvním poločase. Už v 5. minutě sice domácí vstřelili branku, ale ta neplatila kvůli ofsajdu. Poté v 17. minutě udeřila Zbrojovka poprvé, když se prosadil Zikl. O devět minut později přišla krásná střela z dálky z kopačky Růska a Brno vedlo 2:0. A nakonec ve 32. minutě domácí obránce zklepl míč přímo k nohám Zikla, který jen přeloboval brankáře Mandouse a připsal si druhý gól na své konto. Druhý poločas byl herně dost vyrovnaný a Olomouc se nakonec dočkala první branky až v 70. minutě, když si domácí hráč poradil s obráncem a následně zakončil k levé tyči. Následně už ovšem gól nepadl a Zbrojovka tak bere z prvního kola všechny tři body.

90+1

90+1
    Ovšem míč skončil jen u hostů, kteří ho vyvezli.

90
    Žlutou kartu dostává Blažík (FC Zbrojovka Brno).

90
    Sigma v samotném závěru získala rohový kop z pravé strany.

89
    Hosté se nyní provinili faulem ve středu hrací plochy.

88
    Poté ovšem Olomouc dostala míč jen do zámezí vedle brány Zbrojovky a vypadá to, že hosté dnes vyhrají.

87
    Nyní se hosté sice dostali dopředu, ale nebylo z toho nic velkého, jelikož neměli podporu.

86
    Sigma neprošla po levé straně, ale získala alespoň autové vhazování.

85
    Brno už si hlídá závěr utkání a chce brát z prvního kola všechny tři body.

83
    Nyní Sigma získala přímý kop z pětadvaceti metrů, ale nakonec to byl centr, který odvrátila obrana Brna.

82
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Doubravský, přichází Rogožan.

82
    Následně přišel faul hostů ve středu hrací plochy.

81
    Centr Zbrojovky z pravé strany byl odvrácen domácím obráncem.

80
    Hosté málem šli zpátky do tříbrankového vedení, když přišla přihrávka na hranici vápna, ale následnou střelu z jedné k pravé tyči skvěle vyrazil brankář Aleš Mandous!