Astana – Midtjylland 2:1 (kon.) | Kluž – Malmö 0:1 (kon.) | PAOK – Basilej 2:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Beer Ševa 5:0 (kon.) | Škendija – Šeriff Tiraspol 1:0 (kon.) | CZ Bělehrad – FK Sūduva 3:0 (kon.)
Legia – Trnava 0:2 (kon.)
Škendija Tetovo
1:0 (1:0)
Šeriff Tiraspol
Úterý 24.07.2018, 20:15 • Gradski Stadion, Tetovo • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:13:12)

Fauly: 16:20.

Odveta se bude hrát příští úterý 31. 7. na půdě Tiraspolu od 19:00.

Je konec. Škendija si nakonec pohlídala na své půdě těsné vítězství 1:0. Šancí bylo v prvním dějství hodně a skoro všechny měl domácí tým. Zatím jediná branka padla ve 24. minutě, když se přímého kopu ujal Ibraimi, který se trefil do mezery ve zdi ke vzdálenější tyči. O čtyři minuty později musel domácí brankář Zahov zasahovat proti dobré střele Badibangy. Ve 36. minutě odkopl Juniorové zakončení na poslední chvíli hostující obránce a o pět minut později Junior orazítkoval hlavičkou pravou tyč. Ve druhém poločase se domácí zatáhli a u míče tak byl častěji Tiraspol, ovšem ten si nedokázal vytvořit žádnou velkou šanci.

90+5

90+5
    Domácí drží míč na polovině soupeře, kde hrají bago a chtějí tak držet míč v bezpečí a brát výhru 1:0.

90+4
    Ovšem ani tentokrát rohový kop nenabídl nic velkého a následně se hosté provinili dalším faulem.

90+4
    Následný volný kop nebyl nijak nebezpečný, ale poté přišla střela hostujícího hráče, která byla sražená na rohový kop.

90+3
    Domácí se dopustili faulu na své polovině a Oancea tak bude zahrávat volný kop.

90+2
    Nyní hra pokračuje, ale následný centr opět ulovili hosté, kteří získali autové vhazování.

90+1
    Po centru hostů došlo ke sražení se dvou domácích hráčů a na hrací ploše už je lékař.

90+1
    Žlutou kartu dostává Kulušič (FC Šeriff Tiraspol).

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Nyní přišel faul z domácí strany, za který dostal žlutou kartu Murati.
    89. Pokus Ibraimiho letěl vedle levé tyče.

89
    Nyní Škendija získala autové vhazování na polovině soupeře, po kterém vypálil Ibraimi, ale jeho pokus šel vedle levé tyče!

88
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Jo Santos, přichází Oancea.
    88. Střela hostujícího hráče skončila těsně vedle pravé tyče.

88
    Střela hostujícího hráče z dálky skončila jen těsně vedle pravé tyče domácí branky!

Michal Raška

Branky: 24. Ibraimi

Karty:   47. Junior (SHK), 90. Murati (SHK) – 90+1. Kulušič (TRS)

Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 9:6. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:20.
    Škendija Tetovo: Zahov – Bejtulai, Musliu, Adili, Murati – Totre (76. Taipi), Alimi (C) – Selmani (65. Šefiti), Emini (86. Češmedjev), Junior – Ibraimi
    Náhradníci: Redjepi – Češmedjev, Imeri, Radeski, Šefiti, Taipi, Todorovski, Zajnulai

Šeriff Tiraspol: Mikulič – Sušič (C), Posmac, Kulušič, Cristiano – Kendyš, Kapič (80. Rodrigues), Palič – Jo Santos (88. Oancea), Kamara (73. Baičiuč), Badibanga
    Náhradníci: Pascenco – Anton, Balima, Baičiuč, Kovačevič, Oancea, Rodrigues

Rozhodčí: Mads-Kristoffer Kristoffersen – Dennis W. Rasmussen, Victor Skytte (vš. DEN)
    Úterý 31.07.2018
    Šeriff Tiraspol - Škendija 0:0

Karty:   8. Kovačević (TRS), 78. Kendysh (TRS), 79. Rodrigues (TRS), 90. Kamara (TRS) – 36. Totre (SHK), 45. Selmani (SHK), 90+2. Bejtulai (SHK), 90+5. Zahov (SHK)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 13:4. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 14:12.