Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Kajrat – Alkmaar 2:0 (kon.)
Rudar Velenje – FCSB 0:2 (kon.) | Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.)
H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Balzan – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Häcken 4:0 (kon.) | APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.)
Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.) | Honvéd – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira 3:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Molde – Laçi 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.)
Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjaelland – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Crusaders 5:1 (kon.)
Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.) | New Saints – Lincoln 2:1 (kon.)
Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.) | Zabrze – Trenčín 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | St. Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol 1:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Riteriai 1:0 (kon.) | Atalanta BC – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Hibernian – Asteras 3:2 (kon.)
Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta 2:0 (kon.) | Dundalk – Larnaka 0:0 (kon.)
Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Minsk 1:3 (kon.) | Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.)
Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
FC Tobol Kostanaj
2:1 (0:0)
Pjunik Jerevan
Čtvrtek 26.07.2018, 17:00 • Tsentralnij stadium, Kostanaj • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:54:11)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 3:13.

Je konec. Tobol nakonec zvítězil na domácí půdě 2:1. Tempo tohoto utkání bylo v první půli únavné a nezáživné, jelikož hosté bránili ve velkém počtu a Tobol se tak nemohl dostat do žádné větší šance. Největší gólovka přišla až ke konci prvního poločasu, ovšem střela Fedina šla těsně vedle pravé tyče.
    Ve 49. minutě ovšem Fedin poslal domácí do vedení po krásné šajtli k lev tyči. V 81. minutě hostující brankář svým odkopem trefil Turysbeka, od kterého se míč odrazil do brány. Ovšem v 90. minutě se Korjan dostal do úniku a překonal domácího brankáře.

90+3

90+3
    Domácí hráč se sice dostal ke střele, ale ta skončila jen nad horní tyčí brány Pjuniku.

90+2
    Pjunik nyní získal přímý kop, ale následná střela byla zblokována.

90
    Střídání v týmu FC Tobol Kostanay: ze hřiště odchází Nurgalijev, přichází Zarinbetov.
    90. Ruslan KORJAN - 2:1

90
    Pyunik právě vstřelil branku!
    Hosté se nakonec dočkali a dávají branku v samotném závěru utkání! RUSLAN KORJAN se po parádní přihrávce do běhu dostal do úniku, kde následně skvěle přehodil domácího brankáře!

89
    Domácí opět dostali míč do vápna, ale tam nakonec zakončení nepřišlo.

88
    Následný rohový kop ovšem nic nepřinesl, jelikož skončil na hlavě domácího hráče.

87
    Pjunik v závěru utkání získal rohový kop z levé strany a vstřelená branka na půdě soupeře by mu hodně pomohla do odvety.

86
    Hostující hráč se dostal uvnitř vápna až do zakončení, ale to mu nevyšlo podle představ.

84
    Tobol kontroluje zbytek dnešního utkání a stále drží míč na polovině soupeře.

81
    Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Vojnov, přichází Bogatyrev.
    81. TURYSBEK - 2:0

81
    Tobol Kostanay právě vstřelil branku!
    Domácí se nakonec dočkali a jdou do dvoubrankového vedení! Hostující brankář Kobozev udělal obrovskou chybu, když se snažil přihrát na levou stranu, ale napálil pouze BAURZHANA TURYSBEKA, od kterého se míč odrazil lobem až do brány Pjuniku.

79
    Nyní byl hostující hráč zfaulován, když se snažil odkopnout míč blízko rohového praporku na své polovině.

78
    Opět jsou u míče domácí hráči Tobolu, kteří chtějí dát druhou branku do odvety, ale Pjunik dnes brání ve velkém počtu hráčů.