Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Kajrat – Alkmaar 2:0 (kon.)
Rudar Velenje – FCSB 0:2 (kon.) | Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.)
H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Balzan – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Häcken 4:0 (kon.) | APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.)
Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.) | Honvéd – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira 3:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Molde – Laçi 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.)
Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjaelland – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Crusaders 5:1 (kon.)
Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.) | New Saints – Lincoln 2:1 (kon.)
Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.) | Zabrze – Trenčín 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | St. Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol 1:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Riteriai 1:0 (kon.) | Atalanta BC – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Hibernian – Asteras 3:2 (kon.)
Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta 2:0 (kon.) | Dundalk – Larnaka 0:0 (kon.)
Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Minsk 1:3 (kon.) | Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.)
Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
FK Spartaks Jūrmala
6:0 (3:0)
SP La Fiorita
Čtvrtek 26.07.2018, 17:00 • Sloka - Jarmala • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (18:55:37)

Fauly: 23:16

Druhý poločas i celý zápas mezi Spartaksem Jurmula a La Fioritou skončil a domácí tým s přehledem vyhrál 6:0. Zápas byl rozhodnutý vlastně už po prvním poločase, který domácí vyhráli 3:0. Jako první se už v šesté minutě prosadil Jevgenij Kobzar, následně se ještě prosadili Artěmij Malejev a znovu Jevgenij Kobzar. Ve druhém poločase se ještě v rozmezí tří minut prosadili Ingus Šlampe a Ariagner Smith. Definitivní tečku za utkáním pak přidal Ingars Stuglis v 73. minutě teprve po dvou minutách na hřišti.

90+3

90+2
    Rohový kop si vzal na starost Righini, ale ani tentokrát se síť domácí branky nerozvlnila.

90+1
    Závěr utkání tráví La Fiorita na útočné polovině. Bude dokonce kopat rohový kop.

90
    Utkání je rozhodnuté, takže není důvod nastavovat více než dvě minuty.

89
    Domácí tým se ale ubránil, rychle se vydal dopředu a nyní má k dispozici rohový kop. Ten zahrál Kobzar, ale tentokrát z toho branka není.

88
    Korosič fauloval Castelazziho, takže se nyní mohou dopředu podívají hosté.

86
    Domácí hráči se ještě v posledních minutích snaží zvýšit svůj už tak velký náskok.

85
    Žlutou kartu dostává Armando Amati (SP La Fiorita).

83
    Spartaks kopal rohový kop, ale nic nebezpečné z toho nebylo.

81
    Korzans je dnes nebezpečný hlavně na útočné polovině hřiště, ale tentokrát se zapojil do bránění a fauloval.

79
    Další rohový kop hostů a další zmařená příležitost alespoň na čestnou branku.

78
    Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Andy Selva, přichází Fabrizio Castellazzi.

78
    Hosté kopali další roh, ale ani tentokrát branku Spartaksu neohrozili.

75
    Hosté kopali rohový kop, zahrával ho Righini. Nakonec vše ale skončilo jen ofsajdovým postavením Selvy.

73
    Jūrmala právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné. INGARS STUGLIS byl na hřišti pouze dvě minuty a už se raduje z branky a zvyšuje už na 6:0.

71
    Střídání v týmu FK Spartaks Jūrmala: ze hřiště odchází Jevgenij Kobzar, přichází Ingars Stuglis.