Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Kajrat – Alkmaar 2:0 (kon.)
Rudar Velenje – FCSB 0:2 (kon.) | Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.)
H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Balzan – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Häcken 4:0 (kon.) | APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.)
Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.) | Honvéd – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira 3:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Molde – Laçi 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.)
Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjaelland – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Crusaders 5:1 (kon.)
Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.) | New Saints – Lincoln 2:1 (kon.)
Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.) | Zabrze – Trenčín 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | St. Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol 1:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Riteriai 1:0 (kon.) | Atalanta BC – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Hibernian – Asteras 3:2 (kon.)
Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta 2:0 (kon.) | Dundalk – Larnaka 0:0 (kon.)
Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Minsk 1:3 (kon.) | Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.)
Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
FC Viitorul Constanta
2:2 (1:0)
SBV Vitesse Arnhem
Čtvrtek 26.07.2018, 17:00 • Central Stadium Hagi Academy - Ovidiu • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu. (18:58:47)

A je dobojováno. Utkání končí remízou 2:2. Po prvním poločase to vypadalo, že si domácí skóre pohlídají. Ve druhém poločase přišla hned druhá branka do síťě Vitesse a už si všichni mysleli, že je rozhodnuto, a však za 6 minut přišlo snížení na 2:1 o které se postaral Tim Matavž. Hosté začali hrát lepší fotbal a v 72. minutě se dočkali vyrovnání. Za týden se odehraje odveta, na stadioně Vitesse, kteří si odváží výhodné skóre.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:8. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:14.

90+3

90+2
    Hagi se ještě dopouští faulu a bude to přímý kop pro hosty. Za míč se postavil Buttner, který zkusil přímou střelu, a však jeho pokus letěl přímo do rukavic Cojocara.

90+1
    Hagi teď skoro z půlky hřiště zkusil využít mokrého povrchu. Jeho střelecký pokus, ale letěl vedle branky.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    89. Thelander mohl po Büttnerově centru rozhodnout.

89
    Za rohový kop se postavil Buttner. Jeho roh nikoho nenašel, ale míč stále drželi hosté. Do brankoviště přišel centr, který zkusil tečovat Thelander, jeho pokus končí vedle branky.

88
    Vitesse teď kombinuje na hraně brankoviště domácích a uvidíme rohový kop.

86
    Začalo poměrně hodně pršet, tak uvidíme co to s týmy udělá.

85
    Constanta si ještě vybojovala roh, za který se postavil Hagi, ale opět jsme z rohu nic neviděli. Míč si kombinují hosté na polovině hřiště.

84
    Druhé střídání hostů. Ze hřiště odchází Foor a nahradí ho Matúš Bero.

82
    Domácí teď musel zachraňovat Cojocaru. Ten ležel na zemi a pro míč musel ještě doskočit.

80
    Domácí to měli velice dobře rozehrané, ale po dvou inkasovných brankách začíná menší panika.
    79. Červená karta Arteana.

79
    A je tu rovnou červená karta. Artean se na hřišti moc dlouho neohřál, za tvrdý faul rozhodčí vytahuje rovnou červenou kartu.

77
    Domácí se po vyrovnání snaží útočit, to se také podařilo. K zakončení se dostal Houri, ale jeho střela byla zblokovaná na roh. Za roh se postavil Hagi, ale z rohu nic nebylo.

73
    Dvojstřídání domácích, ze hřiště odchází Lima a nahradí ho Luchin.

Gerard Filip

Branky: 43. Dragus, 48. Dragus – 54. Matavž, 72. Linssen

Karty:   59. Nooijer (CNS) – 38. Foor (ARN)   79. Artean (CNS)

FC Viitorul Constanta: Cojocaru – de Nooijer, Mladen, B. Tiru, M. Lima – I. Vina, T. Baluta, V. Achim, – Alexandru, D. Dragus, I. Hagi
    Náhradníci: Buzduchi, Luchin, Vodut, Ciobanu, Boboc, Artean, Houri

SBV Vitesse Arnhem: Eduardo – Karavajev, Thelander, Clarke-Salter, Büttner – N. Foor, T. Serero, R. Beerens, T. Bruns, B. Linssen – T. Matavž
    Náhradníci: Pasveer, Karami, Werff, Clark, Darfalou, Gong, Bero

Rozhodčí: D. Massa – F. Meli, S. Alassio
    Čtvrtek 02.08.2018
    Arnhem - Constanta 3:1

Branky: 23. Matavž, 48. Linssen, 77. Beerens – 50. Drăguş

Karty:   42. Büttner (ARN), 87. Beerens (ARN) – 17. Nooijer (CNS), 40. Hagi (CNS)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 12:10.