Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Kajrat – Alkmaar 2:0 (kon.)
Rudar Velenje – FCSB 0:2 (kon.) | Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.)
H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Balzan – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Häcken 4:0 (kon.) | APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.)
Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.) | Honvéd – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira 3:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Molde – Laçi 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.)
Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjaelland – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Crusaders 5:1 (kon.)
Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.) | New Saints – Lincoln 2:1 (kon.)
Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.) | Zabrze – Trenčín 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | St. Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol 1:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Riteriai 1:0 (kon.) | Atalanta BC – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Hibernian – Asteras 3:2 (kon.)
Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta 2:0 (kon.) | Dundalk – Larnaka 0:0 (kon.)
Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Minsk 1:3 (kon.) | Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.)
Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
VMFD Žalgiris Vilnius
1:0 (0:0)
FC Vaduz
Čtvrtek 26.07.2018, 19:00 • LFF stadionas, Vilnius • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:52:59)

Sledovali jsme první utkání 2.předkola Evropské ligy mezi Vilniusem a Vaduzem, který končí výhrou domácího celku 1:0, kterou zařídil Antal. První půle byla pro domácí dobrá, jenže v druhé byli o něco málo lepší hosté, kteří dokonce trefili tyč. Jenže v posledních minutách se blýskl Antal, který posunul o krok blíž litevský celek do dalšího kola.

90+4

90+3
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení. Vaduz spěchá do útoku.

90+2
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

90+1
    Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Tadič, přichází Babič.

90
    Rozhodčí István Vad se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Vilnius drží míč a kombinuje na své polovině hřiště.

88
    Vaduz spěchá do útoku. Uvidíme, zda dokáže ještě vyrovnat.

87
    Žalgiris Vilnius právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LIVIU ANTAL, který potvrzuje dobrý výkon z tohoto utkání a střílí veledůležitý gól, který bude znamenat strašně moc. Asistenci si připisuje Slinjgard.

85
    Louis nepředvedl vůbec nic a tak ho nahrazuje slovenský chalan Malec.

84
    Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius: ze hřiště odchází Louis, přichází Malec.

83
    Domácí trenér pošle do hry posledního žolíka.

82
    Žalgiris je opět mírně lepší, avšak Vaduz si prošel peklem v první půli. Tohle je pro ně hračka.

81
    Posledních deset minut utkání a vypadá to, že zápas skončí bezbrankovou remízou, ale radši ještě nepředbíhejme. Vzhůru do poslední fáze!

80
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Slinjgard.