Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Kajrat – Alkmaar 2:0 (kon.)
Rudar Velenje – FCSB 0:2 (kon.) | Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.)
H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Balzan – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Häcken 4:0 (kon.) | APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.)
Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.) | Honvéd – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira 3:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Molde – Laçi 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.)
Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjaelland – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Crusaders 5:1 (kon.)
Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.) | New Saints – Lincoln 2:1 (kon.)
Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.) | Zabrze – Trenčín 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | St. Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol 1:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Riteriai 1:0 (kon.) | Atalanta BC – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Hibernian – Asteras 3:2 (kon.)
Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta 2:0 (kon.) | Dundalk – Larnaka 0:0 (kon.)
Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Minsk 1:3 (kon.) | Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.)
Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
Górnik Zabrze
0:1 (0:1)
AS Trenčín
Čtvrtek 26.07.2018, 20:00 • Ernesta Pohla, Zabrze • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

To je ode mě z dnešního přenosu vše, děkuji Vám za pozornost! (21:57:09)

V nastaveném čase se již nic zásadního nestalo. Trenčín se dokázal ubránit v klidu i v posledních minutách zápasu a do odvety si bude odvážet jednogólový náskok na svého soupeře. I ve druhém poločase byl Trenčín aktivnějším týmem a zhruba v posledních dvaceti minutách již přestal více útočit a mobilizoval své síly do bránění a to se jim proti Górniku vyplatilo a zvítězili tedy rozdílem jedné branky z prvního poločasu, kterou dával Azango v 39. minutě zápasu.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 10:3. Fauly: 13:16.

90+4

90+1
    Míč je u brankáře Trenčína a ten se nerozpakuje k rychlému rozehrání. Avšak musí, neboť už jednu žlutou kartu má.

90
    Ještě čtyři minuty, hlavní rozhodčí z Finska, nastaví nad rámec základní hrací doby.

88
    I přesto, že se Trenčín již víceméně posledních dvacet minut spíše jen brání, tak se Górnik nedostává do žádného tlaku a ani si nedokázal vytvořit vyloženou brankovou příležitost.

87
    Čas se domácím krátí a branka by jim do odvetného zápasu hodně pomohla a zvýšila tak sebevědomí.

86
    Žlutou kartu dostává Šemrinec (AS Trenčín).

84
    Centr na tyč odvrací obránce domácího celku a velké štěstí, že ta hlavička byla razantní a míč odskočil nad branku, jinak by měl tendenci skončit v brance.

84
    Obě mužstva již dvakrát vystřídala a každé má tedy ještě jedno střídání k dispozici. Nyní standardní situace pro hosty...jak s ní naloží?

83
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Čataković, přichází Ubbink.

80
    Jeden z hráčů Trenčína se pěkně prokličkoval a uvolnil na pravé straně a dostal se i do zakončení, ale nakonec minul branku.

78
    Střídání v týmu Górnik Zabrze: ze hřiště odchází Liszka, přichází Biedrzycki.

78
    Trenčín již tolik neútočí a spíše se brání na polovině hřiště.

76
    Po faulu následovala standardní situace domácích a centr propadl před branku, ale následně nikdo z hráčů v bílém dresu nestačil jej tečovat a míč doputoval až za branku do zázemí.

74
    Nepovedený centr z levé strany na pravou stranu a míč končí v zázemí. Odkop od branky hostí.

73
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Sleegers, přichází Bukari.

72
    Že v tomto utkání nepadne mnoho branek se dá očekávat a zatím se tahle prognóza vyplňuje.