Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Kajrat – Alkmaar 2:0 (kon.)
Rudar Velenje – FCSB 0:2 (kon.) | Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.)
H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Balzan – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Häcken 4:0 (kon.) | APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.)
Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.) | Honvéd – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira 3:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Molde – Laçi 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.)
Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjaelland – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Crusaders 5:1 (kon.)
Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.) | New Saints – Lincoln 2:1 (kon.)
Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.) | Zabrze – Trenčín 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | St. Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol 1:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Riteriai 1:0 (kon.) | Atalanta BC – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Hibernian – Asteras 3:2 (kon.)
Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta 2:0 (kon.) | Dundalk – Larnaka 0:0 (kon.)
Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Minsk 1:3 (kon.) | Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.)
Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
Stjarnan FC
0:2 (0:0)
FC Kodaň
Čtvrtek 26.07.2018, 21:00 • Stjörnuvöllur, Gardabaer • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:54:27)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:14.

Je konec. Kodaň nakonec zvítězila na půdě islandského týmu 2:0. První poločas byl velmi vyrovnaný a místy byl i lepší Stjarnan. Ovšem do druhé půle hosté vlétli a v 52. minutě šli do vedení, když Kenan Kodro dostal skvělý centr do vápna, kde hlavou zakončil a překonal brankáře Bjornssona. O šest minut později to bylo 2:0, jelikož Fischer si naběhl na přihrávku z levé strany do vápna a následně zakončil do pravé šibenice. Následně hosté měli pár šancí, ale gól už nepadl.

90+3
    90+3. Hostující hráč přestřelil v dobré příležitosti.

90+3
    Hostující hráč se dostal do velmi dobré šance, ale uvnitř vápna přestřelil domácí bránu!

90+2
    Hostující hráč se dostal ke střele, ovšem ta skončila jen nad bránou Stjarnanu.

90
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

89
    Kodaň se dostala do zajímavé šance, ovšem následně přišel nepovedený centr.

88
    Hosté stále drží míč ve své moci a utkání se spíše dohrává.

86
    Hafsteinsson se pokusil zakončit, ale zamířil jen do boční sítě.

85
    Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Ragnarsson, přichází Fodilsson.

83
    Domácí obránce si poradil s útočníkem Kodaně, který se snažil projít středem hrací plochy.

82
    Po něm se tentokrát domácí dopustili faulu.

81
    Ovšem rohový kop skončil jen na hlavě hostujícího obránce, který míč dostal rovněž do zámezí a následuje další roh.

80
    Domácí obrana si nyní skvěle poradila s útokem Kodaně a následně tak jde dopředu Stjarnan, který získal rohový kop.

78
    Stjarnan získal autové vhazování na své polovině hrací plochy, ale poté míč putoval opět jen k nohám soupeře.

77
    Centr domácího hráče sice letěl do vápna, kde přišlo i zakončení, ale to bylo v záklonu hlavou a míč tak skončil jen nad bránou Kodaně.

75
    Nyní domácí získali rohový kop z pravé strany, ale ten poté skončil jen v moci brankáře Andersena.