Německo – Česko 0:2 (kon.)
Německo
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Česko
Pátek 27.07.2018, 15:30 • Sportzentrum Heuried, Curych • Summer Hockey Challenge

Je dobojováno! Svěřenci trenéra Bruka napravili včerejší porážku se Slováky a ve svém druhém utkání na turnaji v Curychu slaví vítězství 2:0 nad Německem. Na oba góly se muselo čekat až do závěrečné dvacetiminutovky, o oba se výraznou měrou zasloužil Filip Jirásek, jenž nejprve skóre otevřel a o chvíli později pro změnu asistoval u gólu Petra Ereta. Spokojený jistě bude také brankář Lukáš Dostál, jenž pochytal všechny německé střely a udržel čisté konto. (17:35:32)

58:49
    Appendino se vrátil na led, který naopak opustil brankář Hane. Německo to v samotném závěru zkusí v šesti.

58:36
    Šestá nevyužitá přesilovka Čechy příliš mrzet nemusí, od vítězství je dělí už jenom minuta a půl.

56:36
    Žádný tlak Němců se nekoná a nějakou chvíli asi ani konat nebude. Nicolas Appendino dostává dvě minuty za pád pod nohy.

52:51
    Němci zvládli bez inkasovaného gólu i své páté oslabení. Po dvou minutách už jsou znovu v plném počtu.

50:51
    Problémy Němců jsou ještě o něco větší. Po dvou inkasovaných gólech v rozmezí pěti minut budou muset hrát v oslabení. Dvě minuty za hákování dostává Yannick Valenti.

49:38
    Česko právě vstřelilo branku!
    Těsně před polovinou třetí třetiny Češi navyšují náskok na rozdíl dvou gólů! Znovu u toho byl Filip Jirásek, jenž se tentokrát převtělil do role nahrávače a připravil šanci pro PETRA ERETA. Ten zachoval chladnou hlavu a přesnou koncovou upravil stav na 2:0. Asistence: Filip Jirásek, Mikuláš Pohl.

47:05
    Zkrácená přesilovka rychle skončila, Němci ji znovu nevyužili a teď už zase bojují proti soupeři, který je v plném počtu.

46:35
    Němci už jsou kompletní a mají k dispozici několik desítek vteřin početní převahy.

45:33
    Čekání na první gól končí v probíhající šestačtyřicáté minutě! Oscar Flynn při hře ve čtyřech našel FILIPA JIRÁSKA a ten konečně našel recept na brankáře Hendrika Haneho.

45:05
    Jenže česká přesilovka rychle končí. Po podražení Františka Klejny se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

44:35
    Výhoda přesilové hry se stěhuje na českou stranu. Tim Bullnheimer neuhlídal svou hůl, která se ocitla v obličeji jednoho ze soupeřů.

42:55
    Češi v plném počtu.

40:55
    Vyloučení v týmu Česko (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Filip Jirásek.

40:01

40:00

39:00
    Dostál během českého oslabení neinkasoval a rovněž drží čisté konto. Ani ve druhé třetině se gólu zřejmě nedočkáme.