Humpolec – Ždírec 2:1 (kon.) | Velká Bíteš – Vrchovina 0:1 (kon.) | Velký Beranov – Polná 0:15 (kon.)
Dětmarovice – Havířov 0:1 (kon.) | Oldřišov – Bruntál 3:4 (kon.) | Stará Říše – Tasovice 0:2 (kon.)
Strání – Zlínsko 1:5 (kon.) | Kozlovice – Přerov 2:0 (kon.) | Lanžhot – Bzenec 4:2 (kon.)
TJ Velký Beranov 1975
0:15 (0:4)
TJ Slavoj Polná
Neděle 29.07.2018, 17:00MOL Cup • Předkolo

Rekordním výsledkem 15:0 skončilo měření sil týmů, které sice geograficky dělí jen několik kilometrů, avšak také několik soutěží, což bylo v utkání jasně vidět. Hezký zbytek večera z Velkého Beranova přeje Ondřej Terber. (19:04:23)

90

89
    Polná právě vstřelila branku!

Rozdíl mezi účastníkem 1.B třídy a hostujícími divizionáři je ve nejen skóre opravdu obrovský. Skoro až na neuvěřitelných 15:0 zvyšuje střelou k pravé tyči JIŘÍ FADRNÝ.

86

K pokutovému kopu se postavil muž nejpovolanější – kapitán JAN URBÁNEK a bezpečně proměnil.

86
    Po rychlém průniku a faulu domácího gólmana Markoviče je nařízena penalta pro hosty!

80

Domácí už se určitě modlí, aby sudí Vostrejž co nejrychleji naposledy foukl do píšťalky a ukončil duel. Deset minut před koncem řádné hrací doby inkasují potřinácté, z úhlu se prosadil DANIEL VORÁČ.

79

Střelecký apetit Slavoji drží i v dalším průběhu druhého poločasu, v pořadí již dvanáctý gól obstaral TOMÁŠ VÁLEK.

78

V rychlém časovém sledu je tu další trefa hostí, když se trefil JAN URBÁNEK.

76

Po dalším z úniku přidal svou druhou trefu v dnešním utkání TOMÁŠ VÁLEK a upravil na kulatých 0:10.

68

Ve Velkém Beranově to hrozí dvouciferným přídělem domácímu celku. Nyní se po dlouhém nákopu za obranu prosadil střídající DANIEL VORÁČ.

66

Po nepřesnostech v zadních řadách domácího týmu se do samostatného úniku dostal JAN URBÁNEK, kličkou obešel brankáře Markoviče a zvýšil již na hrozivých 8:0 pro Polnou.

60

Krásnou individuální akci předvedl hostující kapitán JAN URBÁNEK, když v zakončení přeloboval bezmocného Markoviče v beranovské brance.

57

Debakl domácího celku nabírá výraznějších obrysů. Po rohovém kopu se prosadil i s pomocí teče jednoho z obránců střídající JIŘÍ FADRNÝ.

48

Hosté hrají s chutí a přidávají další gól, který je podobný těm předchozím. Rychlý průnik po křídle a následná střela do prázdné branky v podání TOMÁŠE VÁLKA.

46

45

42

V Beranově se duel začíná pomalu měnit v hostující exhibici. Polná totiž před poločasem upravuje už na 0:4, když se prosadil JAN BAJER.

38
    Hostující gólman Mezera si zatím na kulatou hračku příliš nesáhl...

35
    Také domácí mají své šance. Nyní zahrozil střelou z bezprostřední blízkosti Pýcha, ale opět pouze přestřeluje.

Ondřej Terber

Branky: 20. Válek, 29. Bajer, 33. Rod, 42. Bajer, 48. Válek, 57. Fadrný, 60. Urbánek, 66. Urbánek, 68. Voráč, 76. Válek, 78. Urbánek, 79. Válek, 80. Voráč, 86. Urbánek (pen.), 89. Fadrný

TJ Velký Beranov 1975: Markovič – P. Kittler, Štumar, Pýcha, Eliáš, Hladílek, Pokorný, R. Kittler, Miška, Jonáš, Matějíček.
    Náhradníci: Dvorský, Pejřimovský, Smejkal, Neshyba, Kovařík, Mátl, Molva.

TJ Slavoj Polná: Mezera – Šourek, Holub, Pecina, Haala, Čížek, Válek, Urbánek, Klíma, Rod, Bajer.
    Náhradníci: Skočdopole, Šimek, Voráč, Fadrný.

Rozhodčí: Vostrejž – Machač, Zaplatilová