Slavia – Plzeň 3:2 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 4:3 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 2:2 (kon.)
SK Slavia Praha
3:2 (2:1)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 30.07.2018, 11:00 • SC Horní Počernice • Juniorská liga – Čechy • 2. kolo

Je dobojováno! Slavia potvrdila roli favorita, ovšem výhra se nerodila snadno. Hosté šli ve třetí minutě do vedení, poté však třikrát inkasovali. V úplném závěru sice snížili, jenže ani ve druhém utkání si z Prahy body nevezou. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:30:13)

90+3
    90+2. Vybíhající brankář Valeš uchránil Plzeň od čtvrtého gólu

90+2
    Definitivní pojistka mohla přijít po rychlém kontru z levé strany. Valeš šel vysoko z branky, předvedl skvělý zákrok!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty, ta první spěje ke svému konci. U míče je Vantruba, který pochopitelně nespěchá.

90
    Taktický faul na polovině hřiště, rozhodčí vytahuje třetí žlutou kartu v tomto utkání, vidí ji Tomáš Arzberger.

89
    Nejprve si zahrál Vantruba, který volil dlouhý nákop. Poté přišel přetažený centr z levé strany, balón doskákal až do zámezí.

88
    Hosté se nemohou dostat k míči. Domácí hrají chytře, drží balón u rohového praporku a nikam nepospíchají.

87
    Pražané drží balón na útočné polovině, v tuto chvíli zakončovali zpoza velkého vápna. Bude z toho rohový kop pro domácí.
    87. Kryštof PAVLÍK - 3:2

87
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Dlouhý pas na levou stranu hřiště, poté centr do vápna. Míč si našel KRYŠTOV PAVLÍK, který dokázal přehodit domácího brankáře a snížit na rozdíl jediné branky!

85
    Hosté ještě rozhodně neskládají zbraně a jsou aktivní, drží míč na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet, do zakončení se ale nedostávají.

84
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Martin Petr, přichází Ondřej Pecháček.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Farid Nabijev, přichází Michal Vaněk.

83
    Žlutou kartu dostává Farid Nabijev (SK Slavia Praha).

83
    V hlavní roli znovu Farid Nabijev! Ten dělal kličku doprava, poté spadl a vypadalo to na pokutový kop. Rozhodčí nakonec píská proti domácím, navíc to vypadá na žlutou kartu pro útočníka Slavie!

81
    Mohlo to být o tři góly! Po přízemním centru z pravé strany se na přední tyči ocitl úplně volný Nabijev, který byl blízko hattricku! Balón nakonec poslal těsně vedle branky.

80
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka tohoto utkání, Slavia podle očekávání hrozí především z rychlých kontrů.

78
    Vantruba rychle rozehrál, ovšem domácí vzápětí přišli o balón. Hra se v těchto minutách přelévá ze strany na stranu.
    77. Arzbergerův volej po přetaženém centru skončil těsně nad!