Pardubice – Mladá Boleslav 0:1 (1:0 po s.n.) | Liberec – Novokuzněck 4:7 (kon.) | Olomouc – HC Slovan 0:0 (zruš.)
Plzeň – Motor ČB 4:1 (kon.) | Přerov – Mountfield HK 2:9 (kon.) | Kokšetau – Slavia 4:2 (kon.)
Havířov – Poprad 4:3 (3:2 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 1:2 (po pr.)
Sokolov – Kadaň 6:3 (kon.) | Děčín – Ústí n/L 1:7 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 02.08.2018, 18:00 • KOOPERATIVA ARENA • Přípravné zápasy

A to už je ode mě vše. Z promrzlé KOOPERATIVA ARENY se s vámi loučí David Kubatík. (20:24:03)

Diváci zde v mrazivé KOOPERATIVA ARENĚ sledovali zápas, který je určitě nemohl nudit. Jediné, co tomuto svižnému utkání chybělo, bylo více gólů. Ty přišly až ve třetí třetině. Skóre po dorážce otevřel Jan Hudeček. Hosté po pěti minutách srovnali díky velice podobné akci. Šťastným střelcem se stal Martin Podešva. V následném prodloužení se domácí nechali dvakrát vyloučit a to se jim stalo osudným. V čase 64:35 ukončil toto utkání svou dělovkou Ondřej Kopta.

64:35
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Po přesilové kombinaci se mezi kruhy dostal ke střele ONDŘEJ KOPTA a ranou z nápřahu nedal Kudelovi šanci. Asistence: Peter Mikuš a Radim Kucharczyk.

63:55
    Hosté se teď domácí trojici snaží utavit rychlými přihrávkami v pásmu.

63:34
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Kanko – 2 min., vysoká hůl).

62:15

62:05
    A další vyhození! Tentokrát v podání Dreslera!

61:20
    Domácí zatím drží své soupeře mimo své pásmo.

60:30
    Vojtěch Tomi hezky vystihl přihrávku soupeře a vyvezl puk ven z pásma.

60:15
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Hudeček – 2 min., nedovolené bránění).

60:01

Tak nakonec ani třetí perioda zápasu nerozhodla! Na gól Hudečka hosté rychle zareagovali a díky Martina Podešvy srovnali. Za minutu a půl tak zde v KOOPERATIVA ARENĚ začne pětiminutové prodloužení.

60:00

59:15
    Vojtěch Tomi mohl rozhodnout! Po chybě jednoho z obránců se rozjel naprosto osamocený na Šelepněva. V přímém souboji však selhal a poslal puk pouze na jeho betony.

58:25
    Šilhavého bombu z pravého kruhu Kudela efektně vyrazil držadlem své hole.

57:22
    Hned po buly se o zakončení pokoušel Roman Rác. Kudela byl pozorný.

57:17
    Icing domácích vrací puk před kudelu.

David Kubatík

Branky a nahrávky: 51. Hudeček (Illeš, Káňa J.) – 57. Podešva (Vávra), 65. Kopta (Mikuš, Kucharczyk)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kudela (Kubáň) – Dundáček, Ovčačík, Horák, Gazda, Dresler, Cypras, Puškár, Adam – Káňa J., Hudeček, Illeš, Jankovský, Kanko, Tomi, Finsterle, Vymazal, Rubner, Sladkovský, Häring, Ollender
    VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Mikuš, Mäkinen, Holomek, Ondračka, Teper, Jenáček, Hryciow, Rudl, Podešva, Rác, Šilhavý, Jindra, Hořanský, Kuronen, Kucharczyk, Vávra, Kopta, Theoret, Vítek, Březina

Rozhodčí: Mrkva, Cabák – Dohnal, Bartek