Pardubice – Mladá Boleslav 0:1 (1:0 po s.n.) | Liberec – Novokuzněck 4:7 (kon.) | Olomouc – HC Slovan 0:0 (zruš.)
Plzeň – Motor ČB 4:1 (kon.) | Přerov – Mountfield HK 2:9 (kon.) | Kokšetau – Slavia 4:2 (kon.)
Havířov – Poprad 4:3 (3:2 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 1:2 (po pr.)
Sokolov – Kadaň 6:3 (kon.) | Děčín – Ústí n/L 1:7 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Dynamo Pardubice
0:1 (0:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 02.08.2018, 17:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Přípravné zápasy

Utkání končí, Mladá Boleslav byla úspěšnější v základní hrací době, Dynamo získalo prodloužení a nájezdy. Ode mě je to vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (19:28:27)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Jediným úspěšným exekutorem byl ROSTISLAV MAROSZ.

5. série
    1:0
    Posledním nájezdníkem je Jan Mandát, ani on neproměnil.

5. série
    1:0
    Nájezd Procházky skončil na tyči!

4. série
    1:0
    Tomáš Vracovský je dalším neúspěšným střelcem.

1:0
    Rostislav Marosz ukázkově vymetl přesnou střelou šibenici!

2. série
    0:0
    Ani Oscar Flynn nedokázal otevřít skóre v nájezdech, Klouček jej vychytal.

1. série
    0:0
    Miloš Bubela vůbec netrefil branku.

1. série
    0:0
    Najman zkusil prostřelit Kloučka mezi betony, neúspěšně.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:23
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí se přece jen dočkávají! Až v prodloužení dokázal prostřelit soupeřova brankáře VOJTĚCH BUDÍK! Asistence: Miloš Bubela.

64:13
    Bubela při přečíslení 2 na 1 volil zakončení na vlastní pěst a jen těsně minul!

63:27
    Další střelu na Kantora v prodloužení poslal Hrabal, ale ani teď se domácí neradují.