HC Vítkovice Ridera
6:0 (1:0, 0:0, 5:0)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 02.08.2018, 13:30 • MFH Ostrava • Přípravné zápasy juniorů

Vítkovičtí v tomto přátelském zápase měli gólově navrch, ale to potvrdili až v závěrečné třetině. Mějte příjemný zbytek dne, budu se těšit u dalších onlajnů někdy brzy na počtenou. (15:44:11)

Oba týmy vyslaly tři zástupce, kteří si prozkoušeli samostatné nájezdy a dnešní měření sil je u konce.

Krátce po začátku prodloužení vsítili domácí další branku, kterou bylo ukončeno případné pětiminutové prodloužení.

Týmy si ještě cvičně zahrají prodloužení, a po něm si vyzkoušejí také samostatné nájezdy.

59:52
    Přerovští posílají puk do bezpečí.

59:22
    Vítkovičtí kontrolují puk a drží se u hostující klece.

58:36
    Hraje se ve středním pásmu.

57:46

57:07
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí ve svém oslabení přidávají další branku, po nahrávce Lewandowskiho si gól připisuje DOMINIK FICEK – 6:0. Asistence: Jakub Lewandowski.

56:20
    PETR FRIDRICH se zmocnil puku, rozjel se k Postavovi, a napodruhé jej prostřelil – 5:0. Bez asistence.

55:46
    Za sevření puku je potrestán domácí Bernovský.

55:27
    Pastor se dostal k puku, ale nenahrával přesně.

54:46
    Vítkovičtí se přetahují o kotouč v rohu u branky Postavy.

53:34
    Přerovský Mynář se vymanil bránícímu hráči, ale jeho střela nebyla příliš důrazná.

52:47
    Hraje se v rychlém sledu na obě strany.

51:33
    Postava na opačné straně si dokázal poradit se skákavým kotoučem.

50:53
    Přerovští kontrolují puk, snaží se s ním usadit v útoku.

50:16
    Hradil nastřelil zadní mantinel.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 12. Gřesík, 41. Blaško (Fridrich), 42. Blaško (Beránek), 49. Fridrich (Blaško), 57. Fridrich, 58. Ficek (Lewandowski)

HC Vítkovice Ridera: Mrázek (Dolíška) – Kučera, Ficek, Zapletal, Kunc, Blaško, Pastor – Věntus, Gřesík, Fridrich, Bernovský, Beránek, Ivan, Lewandowski, Tvrdý, Mrva, Vjačka, Foldyna, Krška
    HC ZUBR Přerov: Šarman (od 31. Postava) – Kotala, Holík, Gréč, Tischer, Vlček, Takáč,Šabršula, Zeman, Vohrabal – Kristek, Mynář, Frolek, Tarnoczy, Hradil, Ivančevič, Krátký, Šimanský, Chytil, Borot, Hanák, Fencl

Rozhodčí: Mrkva – Bartek, Kořistka