Lok. Košice – B. Bystrica 0:2 (kon.) | Pohronie – Trebišov 1:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:1 (0:0)
Slavoj Trebišov
sk Pátek 03.08.2018, 20:00 • Žiar nad Hronom • MONACObet liga • 3. kolo

V druhom polčase sme už boli svedkami presných zásahov, prekvapivo však išli do vedenia hostia v 64. minúte, keď sa po rohovom kope presadil hlavou kapitán Kolbas. Aktivita domácich však stále pokračovala a v 79. minúte sa parádnou strelou presadil Pelegríni, čím stanovil konečný výsledok 1:1! Hostia hrali ešte od 83. minúty bez vylúčeného Vojtoviča, takže s touto remízou musia byť nadmieru spokojní.

To je už z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok piatočného večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (22:06:05)

90+6

90+6
    Bolo tam menšie strkanie, striedanie a tak ešte stále pokračujeme, aj keď nadstavený čas už dávno uplynul.

90+5
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Novák, prichádza Vasiľ.

90+4
    Žltú kartu dostáva Kolbas (Slavoj Trebišov).

90+4
    Žltú kartu dostáva Hatok (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

90+3
    Pohronie ešte zahrávalo rohový kop, ale nič z neho nevyťažilo a navyše išiel do rýchleho brejku Ján Novák, ktorý sa však cez obranu domácich nepresadil. Ostáva dohrať posledné sekundy.

90+2
    Dnešné stretnutie sleduje 1021 divákov.

90+1
    Druhý polčas sa predlžuje o štyri minúty!

90
    Riadny hrací čas tohto stretnutia čoskoro naplní, čakáme už na údaj o nadstavenom čase.

89
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Šuľák, prichádza Špak.

88
    Pohronie mohlo ísť do vedenia! Pelegríni našiel presným centrom na vzdialenejšej tyčke Jacka, ale jeho hlavička ide tesne vedľa brány súpera! Domáci diváci už kričali gól, ale bolo to predčasné.

87
    Na centrovanú loptu si najvyššie vyskočil brankár Giertl a ukryl ju do svojich rukavíc. Trebišovský brankár sa ešte snaží natiahnuť čas ako sa len dá.

86
    Po zrazenom centri získava Pohronie rohový kop, hostia sa tak musia mať na pozore, každá chyba ich môže stáť stratu bodu z tohto stretnutia.

85
    Podľa očakávania sa domáci futbalisti presunuli na útočnú polovicu a dobre aj kombinujú. Trebišov je pod tlakom a musí ho ustáť približne 5 minút.

84
    Naopak, domácim sa otvára šanca strhnúť vedenie na svoju stranu. Budú sa však musieť popasovať s hlbokou defenzívou súpera.

83
    Pre hostí sa však situácia komplikuje! Vojtovič dostáva druhú žltú kartu a tak v závere zápasu svojim spoluhráčom nepomôže, môže sa ísť osprchovať a modliť sa, aby to jeho spoluhráči zvládli. Inak ho čaká dlhá cesta domov.

81
    Trebišov by zrejme bol aj spokojný s takýmto výsledkom, ale musí ešte vynaložiť veľké úsilie, aby si ho udržal. Do konca zápasu už veľa času neostáva.