Pátek 03.08.2018, 18:30 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 2. kolo

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek večera! (20:31:33)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 17:8.

A to nakonec donutilo i hlavního sudího, aby foukl do píšťalky. Máme tady konec zápasu a oba soupeři si z dnešního duelu odnáší po jednom bodu. Dá se říct, že jak Dinamo, tak Rubin si aspoň bod zasloužili. Nicméně zejména ve druhé polovině 2. půle byla Kazaň aktivnějším celkem, žádná velká tutovka z toho však nebyla.

90+4

90+4
    Ani jeden z celků se už nikde netlačí za každou cenu.

90+2
    Míč má opět pod kontrolou Rubin a zakládá útočnou akci. Na jejím konci je však ofsajd a v něm Mogilevec.

90+1
    Obránce Šunjić už je na nohou a hra pokračuje.

90
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Černych, přichází Konstantin Rausč.

90
    Na zemi teď po vzdušném souboji leží jeden z domácích. Mezitím arbitr nastavuje 4 minuty.

88
    Po levé straně teď zasprintoval jeden z hostů, Bucharov však míč neusměrnil ani na bránu.

87
    Velmi podobná akce z řad hostů, míč opět odvrácen pryč.

87
    Domácím se z toho tlaku ne a ne dostat. Míč tak zase drží Rubin.
    85. Otočka Poloze

85
    Bucharov už byl s balónem ve vápně, poslal ho na Poloze, tomu už ale otočka nevyšla.

84
    Bajramjan centroval z pravé strany, míč byl však odvrácen jedním ze stoperů.
    83. Šance hostů

83
    Už už se Bukarov dostával k míči ve vápně, nakonec se mu to ale nepovedlo a akce byla zažehnána.

82
    Dopřepu postupoval Poloz, nakonec však míč vrátil zpátky. Vyústilo to ve faul hostů a míč tak mají opět domácí.