Rýmařov – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Kroměříž 1:0 (kon.) | Hodonín – Petřkovice 2:0 (kon.)
Hulín – Vyškov 3:7 (kon.) | Líšeň – Zlínsko 2:0 (kon.) | Uh. Brod – D. Benešov 2:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Hlučín 2:5 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
1:3 (1:2)
FC Velké Meziříčí
Sobota 04.08.2018, 16:30 • Stadion SK Jiskra Rýmařov, Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u fotbalu zase někdy na počtenou. (18:25:33)

Dnešní utkání sledovalo 315 diváků.

Je dobojováno! Velké Meziříčí vstoupilo do nového ročníku ligové soutěže o poznání lépe. Z Rýmařova si veze všechny tři body za výhru 3:1. Za hosty se trefil Simr, Mucha a ve druhém poločase i Demeter. O jedinou branku domácích se postaral Kolísek.

90+3

90+3
    Rýmařov nemá ve druhém poločase příliš štěstí. Někdy nemá štěstí v kombinaci a když ano, tak vyhoří na brankáři soupeře.

90+2
    Po parádním zákroku domácího brankáře budou hosté rozehrávat rohový kop. S jeho rozehrávkou dozajista spěchat nebudou.

90+1
    Pan Richtár prodlouží tento zápas o tři minuty, které právě přidal nad rámec základní hrací doby.

90
    Za malý moment nám rozhodčí prozradí počet nastavených minut ve druhém poločase.

89
    Rýmařov se v útočné fázi nevzdává, ale hostující brankář je ve druhém poločase bezchybný.

87
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Puža, přichází Bouček.
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Polanský.
    87. DEMETER - 1:3

87
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že je definitivně rozhodnuto! ROBIN DEMETER nepohrdnul svou šancí a zvýšil na rozdíl dvou branek – 1:3.

86
    Nepřesná akce střídá další nepřesnou akci. Tohle je trend posledních minut na obou stranách.

85
    Prozatím ne, jelikož si hostující obrana s tímto centrem dokázala poradit. Máme před sebou posledních pět minut základní hrací doby!

84
    Konec zápasu se čím dál více blíží. Domácím se krátí čas na vyrovnání. Změní to jejich následující rohový kop?

83
    Hosté rozehrávali další standardní situaci, která se příliš nepovedla. Centr z této standardky skončil na druhé straně v zámezí.

82
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází M. Furik, přichází T. Němec.

81
    Dlouhý nákop domácích brankáře odvrátil jeden z obránců soupeře pouze do zámezí. Tohle bude aut pro domácí.

80
    Domácí obrana si musela dávat pozor, protože do jejich vápna létal jeden centr za druhým.