Karviná – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | Sparta – Slovácko 1:0 (kon.)
MFK Karviná
3:4 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Neděle 05.08.2018, 15:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • FORTUNA:LIGA • 3. kolo

90+3
    Poslední střídání Mladé Boleslavi. Ladra se zvedá ze země a kulhá ze hřiště, nahrazuje ho Mareš. Ačkoliv se toto stalo v 1. minutě nastavení, podle rozhodčího to bylo ve 3. minutě nastavení, takže omluvte tříminutovou přestávku v textu, která je pouze formální.

87
    Rychlé střídání Karviné. Letiće nahrazuje stoper Dramé, který se ale postaví na hrot jako druhá věž k Wágnerovi.

80
    Druhé střídání Mladé Boleslavi. Velmi aktivní Konaté má splněno, zbytek zápasu dohraje obránce Křapka.

70
    První střídání Karviné. Panáka nahrazuje Ramírez.

64
    První střídání Mladé Boleslavi. Přikryla nahrazuje Diviš.

Libor Štěpán

Branky: 45+2. Budínský (pen.), 58. Wágner (Tusjak), 87. Ramírez (Jan Moravec) – 23. Komličenko (Konaté), 56. Konaté (Ladra), 62. Janečka (vla.), 83. Ladra (Hůlka)

Karty:   39. Konaté (MBL), 45+2. Král (MBL), 90+3. Mareš (MBL)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 12:21.
    MFK Karviná: Berkovec – Čolić, Janečka (C), Kocsis, Letić (87. Dramé) – Mertelj – Jan Moravec, Budínský, Panák (70. Ramírez), Tusjak – Wágner.
    Náhradníci: Pastornický – Šisler, Lingr, Weber, Dramé, Ramírez, Suchan.

FK Mladá Boleslav: Šeda – Pauschek, Chaluš, Král, Keresteš – Takács, Hůlka (C) – Přikryl (64. Jaroslav Diviš), Ladra (90+3. Mareš), Konaté (80. Křapka) – Komličenko.
    Náhradníci: Kamenár – Jaroslav Diviš, Kateřiňák, Hubínek, Mareš, Mebrahtu, Křapka.

Rozhodčí: Marek – Nádvorník, Horák

Diváci: 3 357