Jihlava – Olomouc 4:3 (kon.) | Zlín – Třinec 1:3 (kon.)
FC Zlín
1:3 (1:1)
FK Třinec
Neděle 05.08.2018, 11:00 • Stadion Letná, Zlín • Juniorská liga – Morava • 3. kolo

Je konec! Třinečtí nakonec v tomto utkání získali všechny tři body, když rozhodli dvěma brankami během čtyř minut a domácí fotbalisté na to nenašli odpověď.

Ode mě to je pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou. (12:52:12)

90+1

90
    Nastavovat se bude jedna minuta!

90
    K další střele se dostali domácí hráči, jenže ani tentokrát nemířila na bránu. Vypadá to, že Třinec dnes získá tři body.

87
    Třinečtí rozehrávali od své brány, avšak daleko se s balonem nedostali. Zlínští získali následný nákop a znovu se ženou do útoku.

86

84
    Zlínští jsou nyní jasně aktivnějším týmem, na druhou stranu se není co divit. Jejich nynější střela ovšem nebyla nejpřesnější a skončila mimo tři tyče.

81
    Zlínští se snaží nadále útočit a začínají přebírat iniciativu. Je však otázkou, jestli se jim podaří vstřelit alespoň dvě branky za posledních deset minut.

80
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Petr Joukl, přichází Andrej Ceniga.

78
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Tomáš Masař, přichází Patrik Červenka.

78
    Zlínští běželi s míčem do dobré pozice, ale nakonec si s tím obrana Třince dokázala poradit. Přesto zůstali domácí u míče, ale vše skončilo jen střelou mimo.

75
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Petr Chloň, přichází Jan Lasota.

75
    Třinečtí dokázali zastavit útočnou akci domácího týmu ještě dříve, než pořádně začala. Hráč Fastavu se navíc provinil faulem a Třinec může v klidu rozehrát.

73
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vílem Gettler, přichází Martin Zahradník.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Filip Štěpánek, přichází Filip Novák.

71
    Domácí hráči se ovšem nevzdávají. Jejich další útočné snažení skončilo na rohovém kopu. Tem však zvládla obrana Třineckých bez větších potíží odvrátit.

69
    Zlínští fotbalisté si sice připsali mnohem více útočných příležitostí, stejně prohrávají o dvě branky. Navíc Třinec si v těchto momentech počíná jako zkušené mužstvo, které Zlín k ničemu nepouští.

66
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Stanislav Potůček, přichází Michal Lanc.

65
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Chvíli mají míč v držení domácí fotbalisté, chvíli ti hostující. Žádné větší šance však k vidění nejsou.

62
    Střely na bránu: 4 – 3

58
    Zlín by chtěl co nejrychleji odpovědět na branky soupeře, aby měl ještě šanci na bodový zisk. Centr však byl zblokovaný na rohový kop, po kterém se žádné větší vzrušení před bránou Třince neodehrálo.

57
    Žlutou kartu dostává Petr Joukl (FK Fotbal Třinec).

56
    Třinec právě vstřelil branku!
    Neskutečné! Utekly pouhé čtyři minuty a Třinečtí vedou již o dvě branky. Hostující hráči si dnes jdou pro tři body. Po centru z pravé strany se prosadil PETR JOUKL, jehož hlavička byla nechytatelná.

52
    A hostující hráči se dostávají do jednobrankového vedení. Najdou Zlínští znovu síly na srovnání stavu? KAREL HEJNÝ se nadvakrát dostal k míči ve vápně a zakončil přesně.

52
    Fastav se hnal do velmi dobré příležitosti. Obléhal vápno soupeře, ale nic z toho nebylo. Třinečtí odpálili míč na autové vhazování.

50
    Žlutou kartu dostává Martin Samiec (FK Fotbal Třinec).

50
    Už se k balonu ovšem dostal i Třinec, a tak můžeme vidět opravdu velkou bitvu dnes. Ani jeden z týmů nechce prohrát a obrany dnes hrají slušný zápas.

48
    Začal nám již i druhý poločas. O něco aktivnější jsou zatím domácí fotbalisté, kteří drží míč skoro celé tři minuty. Daleko se však zatím nedostali.

46

Je za námi první poločas utkání mezi Zlínem a Třincem, po kterém je stav vyrovnaný 1:1. O něco šťastnější mohou být hosté, jelikož Třinečtí měli o něco více nebezpečných šancí, přesto je stav vyrovnaný.

45+1

45
    Z následného rohového kopu nevzniklo větší nebezpečí. Naopak, míč získali Zlínští, ale v útočné akci je zastavil faul hostujícího hráče.

44
    Třinec se hnal do velmi zajímavé šance. Dlouho obléhal bránu Zlína, až následný centr skončil na rohovém kopu.

43
    Žlutou kartu dostává Filip Štěpánek (FC Fastav Zlín).

42
    Nadále se hraje velmi taktická bitva. O něco lepší jsou zatím domácí fotbalisté, kteří jsou častěji v držení míče i v útocích. Skóre se zatím ovšem nemění.

34
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Lukáš Cienciala, přichází Petr Chloň.

29
    Zlín právě vstřelil branku!
    Avšak již máme srovnáno! TOMÁŠ MASAŘ se dostal na penaltě k míči a vypálil. Adamuška sice stihl zasáhnout, jenže po jeho zákroku se míč překutálel do branky.

25
    Zatím se hraje velmi vyrovnané utkání, ve kterém jsou zatím o něco šťastnější hostující fotbalisté, kteří o jednu branku vedou.

6
    A svou aktivitu zúročili v první branku, která padla velmi rychle. Třinec se tedy dostává do jednobrankového vedení. Chyba obrany dostala pod velký tlak brankáře, který ten odkopl míč jen za šestnáctku, kde se k míči MARTIN SAMIEC. Ten vypálil a s přispěním teče skončila jeho střela v bráně.

3
    Utkání nám začalo již před třemi minutami. Očekává se velmi vyrovnaná bitva, ale zatím jsou o něco aktivnější hosté, kteří si připisují první rohový kop.

1

FC Fastav Zlín: Lebánek – Bačo, Kopečný, Košák, A. Tkadlec, Gettler, Slaměna, Štěpánek, Holík, Masař, Venený.
    Náhradníci: Šiška, Zahradník, Červenka, R. Tkadlec, Bykhovskij, Novák.

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Cienciala, Konečný, Potůček, Velner, Mravec, Cieslar, Hejný, Samiec, Joukl, Zahaluk.
    Náhradníci: Kubík, Lanc, Cieslar, Chloň, Lasota, Ceniga.

Rozhodčí: Cieslar – Batík, Lakomý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.