Nové Sedlo – Kladno 0:4 (kon.) | Jižní Město – Hostouň 1:2 (kon.) | Lanškroun – Kratonohy 2:1 (kon.)
Horky n/J. – Motorlet 4:2 (po pr.) | Souš – Mar. Lázně 2:3 (kon.) | Jílové – Litoměřicko 0:4 (kon.)
Dvůr Králové – Český Brod 2:0 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Turnov – Nymburk 2:0 (kon.)
Vysoké Mýto – Kolín 3:2 (kon.)
SK Vysoké Mýto
3:2 (2:2)
SK Sparta Kolín
Neděle 05.08.2018, 17:00MOL Cup • Předkolo

Vysoké Mýto v zajímavém zápase plném zvratů nakonec vítězí gólem Rezka těsně 3:2 a už nyní se těší na první kolo MOL Cupu. V něm totiž na svém stadionu v okresním derby přivítá třetiligové Ústí nad Orlicí! (19:00:10)

90

80
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!

Východočeši si berou zpět své vedení a k postupu mají aktuálně blíže. TOMÁŠ REZEK, který se do hry dostal jako střídající hráč, posílá Mýto do trháku.

60
    Na východě Čech právě probíhá 60. minuta a stav je od začátku druhé půle stále stejný, tedy 2:2.

46

45

33

Záhy je ale srovnáno! ADAM KOPŘIVA upravil v gólově bohaté první půli stav na prozatímních 2:2.

29
    Kolín právě vstřelil branku!

Hosté obracejí vývoj utkání ve svůj prospěch. Střelcem branky je DOMINIK VESELÝ.

16

Brzy je však srovnáno, RADEK BIŠKO je úspěšným střelcem kolínského celku a jeho gól znamená stav 1:1.

10

Domácí celek dostává do vedení svou trefou PATRIK TLAPÁK.

1

SK Vysoké Mýto: Černík – Žák, Hock, Kouřil, Tomášek, Kopřiva, Štěpán, Tlapák, Novák, Dvořák, Valášek.
    Náhradníci: Krátký, Fikejz, Rezek, Mokrejš, Štanglica, Fišer, Benda.

FK Kolín: Kohoutek – Čapek, Němeček, Veselý, Šindelář, Rybařík, Biško, Křelina, Škoda, Vácha, Pavlík.
    Náhradníci: Karban, Rosendorf, Klouček, Vyhnánek, Koděra, Novák, Záhora.

Rozhodčí: Němec – Urban, Tesař.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.