Michalovce – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | Nitra – Dunajská Streda 2:3 (kon.) | Trenčín – Sereď 5:1 (kon.)
FC Nitra
2:3 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Neděle 05.08.2018, 19:00Niké liga • 3. kolo

To je odo mňa na dnes všetko, s konštatovaním, že Nitra prehrala na domácom trávniku s Dunajskou Stredou 2:3 sa s vami lúčim. Želám príjemný zvyšok večera a úspešný štart do nového pracovného týždňa. Dočítania priatelia. (20:57:18)

Šokujúci druhý polčas bol doslova reklamou na futbal! Domáci viedli v 58.minúte už 2:0, lenže potom prišiel na trávnik Erik Pačinda a začali sa diať veci. Najskôr v 65.minúte strelil kontaktný gól svojho tímu, následne vymyslel dve gólovky pre Baya, ktorý doslova vystrieľal svojmu tímu tri body. Obrovský smútok v Nitre, obrovská radosť v Dunajskej Streda – aj to je futbal.

90+4

90+4
    Dunajská Streda dala gól!
    Šok pre Nitru! Erik Pačinda po rohovom kope našiel centrom hlavu VAKOUNA ISSOUFA BAYA, ktorý svojim druhým gólom v dnešnom zápase zabezpečil svojmu tímu tri mimoriadne cenné body.

90+4
    V úplnom závere ešte rohový kop hostí.

90+3
    Dianie v závere je mierne rozkúskované. Domáci fanúšikovia si medzitým vyslúžili napomenutie za pyrotechniku.

90+2
    Na trávniku ostáva ležať otrasený Richard Križan, no zdá sam že bude v poriadku.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať minimálne štyri minúty.

89
    V závere zápasu skúsil strelu z veľkého uhla Bayo, no nemieril vôbec presne.

88
    Nitra sa v závere zápasu nadýchla k sympatickému tlaku.

87
    Po rohovom kope sa však domáci nepresadili. Následne sa však dostali do obrovskej šance, pretože Tomáš Vestenický sa dostal z ľavej strany sám pred Jedličku, lenže brankár hostí bravúrnym zákrokom podržal svoj tím.

86
    Ďalšia šanca domáceho tímu, Vestenický mäkkým centrom hľadal hlavu Tomáša Kóňu, no obrana DAC bola pozorná a odvrátila loptu na rohový kop.