Mexiko – Brazílie 3:2 (kon.) | KLDR – Anglie 1:3 (kon.) | Nový Zéland – Nizozemsko 1:2 (kon.)
Francie – Ghana 4:1 (kon.)
konec
Francie
4:1 (3:0)
Ghana
Neděle 05.08.2018, 19:30 • Stade de la Rabine, Vannes • MS U20 ženy • Skupina A
Předzápasové kurzy: 1.1 9.83 18.3
   
  Držení míče: 59 % : 41 %.
  Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 10:0. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:2. (22:54:22)
   
  Je konec! Reprezentace Francie potvrdila papírovou roli favorita tohoto zápasu, Ghanu nakonec poraží poměrem 4:1. Nutno podotknout, že Francouzky měly celé utkání výrazně navrch, brankový rozdíl mohl být daleko větší. Ghana se postupem času sice zvedla, avšak do vyloženějších šancí se nedostávala. I tak velice sympatický výkon od afrického celku.
   
  90+6
  Konec zápasu.
  90+6. ZAMANIANOVÁ - 4:1
   
  90+6
  Francie právě vstřelila branku!
  Tak ještě jedna branka, která je zároveň tou konečnou! K rozehrávce přímého kopu se postavila Katotová, jejíž projektil vyrazila Anannová pouze před sebe, kde s dorážkou uspěla ANNAHITA ZAMANIANOVÁ.
   
  90+5
  Žlutou kartu dostává Philicity Asuaková (Ghana).
   
  90+5
  Zdá se, že žádnou další branku už neuvidíme. Momentálně sledujeme balón u středového kruhu.
   
  90+4
  Obrovská šance Katotové! Kapitánka Francie měla v pokutovém území čas na zakončení, slabou ránu ale poslala pouze do Annanové.
   
  90+3
  Laurentová si na levém křídle všimla osamocenou Pigovou, která ale moment pro střelu prováhala. Výsledkem je zablokovaný pokus.
   
  90+2
  Ghana se za každou cenu snaží získat kulatý nesmysl, to se ale zatím nedaří. Naopak to směrem dopředu zkouší soupeřky.
   
  90
  Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
   
  88
  Na druhé straně si nedovoleným zákrokem pomohla Asuaková, která si v souboji pomohla rukama. Francouzky se nikam neženou.
   
  87
  Zatím nevýrazná Zamanianová zkusila pozornost Annanové z velké vzdálenosti. Její projektil ale skončil přímo v rukavicích brankářky.
   
  86
  Agbomadziová nakonec samovolně opustila hrací plochu, Ghana bude opět chvíli hrát v početní nevýhodě. Francie bude vhazovat z vlastní poloviny.
   
  85
  Hlavní sudí nakonec nechala přinést nosítka, v dnešním utkání je uvidíme už podruhé. Ostatní hráčky se momentálně občerstvují.
   
  84
  Po jednom ze soubojů zůstala na zemi ležet Agbomadziová. Jedná se o nějaký problém s nohou, snad to nebude nic vážného.
   
  83
  Francouzky měly k dispozici další roh, tentokráte z levé strany. Do vzduchu se dokázala dostat Laurentová, která mířila vysoko nad.
   
  82
  Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Olivia Anokyeová, přichází Helena Obengová.
   
  82
  A i ten přinesl zakončení, avšak o poznání méně povedené. Malardové se totiž míč odrazil od nohy, aby následně skončil daleko vedle tyče.

  David Suchý

  Branky: 6. Laurentová, 27. Fercocqová, 32. Laurentová, 90+6. Zamanianová – 58. Owusu-Ansahová

  Karty:   90+5. Asuaková (GHA)


  Držení míče: 59 % : 41 %.
  Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 10:0. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:2.
  Francie: Chavasová – Bachaová, De Almeidová, Fercocqová (69. Gavoryová), Katotová (C), Laurentová, Malardová (65. Baltimorová), Pigová (78. Lakrarová), Politová, Thibaudová, Zamanianová
  Náhradníci: Lerondová – Baltimorová, Daoudiová, Dechillyová, Delabrová, Gavoryová, Goetschová, Lakrarová, Pecharmanová, Reyová

  Ghana: Annanová – Amambilová, Agbomadziová, Agyemangová (32. Anokyeová) (82. Obengová), Acheampongová (73. Ananeová), Amoaková, Asantewaová, Asuaková, Kulchiriová (C), Owusu-Ansahová, Tweneboaová
  Náhradníci: McCarthyová, Agyemangová – Ananová, Animaová, Anokyeová, Asamoahová, Baduová, Haganová, Obengová, Petersonová-Kundoková