80:78 (15:19, 36:35, 51:56, 71:71)
Bělorusko
Neděle 05.08.2018, 12:00ME do 18 let - muži (divize B) • O 5. - 6. místo

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (14:12:04)

Je dobojováno! Česká reprezentace dnes ve velmi dramatickém zápase vybojovala celkové páté místo. Pokud bych měl vyzdvihnout výkon nějakých hráčů, tak to určitě budou Böhm, Samoura a Sýkora, kteří byli u většiny úspěšných akcí.

Konec zápasu. (80:78)

44:59
    Ryuny se netrefuje za tři body! Je konec! (80:78)

44:59
    Oddechový čas si vzali Bělorusové. Byl by zázrak, kdyby se jim podařilo ještě něco s duelem udělat. (80:78)

44:59
    To je fantazie! Sekundu před koncem prodloužení rozhodl celé utkání svou střelou Samoura! (80:78)

44:50
    Oddechový čas pro Česko. (78:78)

44:50
    Barysevič dopravil míč do koše! Je znova srovnáno! (78:78)

44:34
    Sýkora zkoušel trefit trojku, bohužel neúspěšně. (78:76)

44:16
    David Böhm vystihl přihrávku soupeře. Myslím si, že teď nikam spěchat nebude. (78:76)

43:37
    Naštěstí trestný hod neproměnil. (78:76)

43:37
    Abych to nezakřikl! Barysevič proměnil hod za tři body a byl u toho faulován! (78:76)

43:28
    Chvíli nato snižuje Tratsiak. Myslím si, že i přes to je o pátém místu na turnaji rozhodnuto. (78:73)

42:37
    Toto je velmi komfortní vedení! Luboš Kovář ho navýšil na sedm bodů. (78:71)

42:03
    Ryuny netrefuje střelu za dva body! Následně si pro míč doskočil Samoura. (76:71)

41:09
    Skvělý start do prodloužení! David Böhm se ve výskoku trefuje do koše! A za tři body! (76:71)

40:54
    Tsetserukou se dopustil technické chyby. (73:71)

40:42
    A to se mu daří! Češi se ujímají vedení! (73:71)

40:42
    Samoura byl při zakončení faulován, a tak má možnost otevřít v prodloužení skóre. (71:71)

40:26
    Baryševič netrefuje z velké vzdálenosti svůj hod. (71:71)

Michal Hladký

Česko: Böhm, Fuxa, Mikyska, Samoura, Vyroubal, Čejka, Kovář, Krejčí, Kulich, Noumeros, Sýkora, Telecký
    Bělorusko: Ryuny, Stubeda, Tratsiak, Barysevič, Hests, Plotnikov, Odiah, Tsetserukou, Navoičik, Marynin, Maroz
    Čtvrtiny: 15:19, 21:16, 15:21, 20:15 - 9:7