Nigérie – Německo 0:1 (kon.) | Haiti – Čína 1:2 (kon.) | Paraguay – Španělsko 1:4 (kon.)
USA – Japonsko 0:1 (kon.)
USA
0:1 (0:0)
Japonsko
Pondělí 06.08.2018, 19:30MS U20 ženy • Skupina C

Američanky i Japonky v tomto zápasy vyslaly na branku soupeřek čtyři pokusy. Ujal se jediný. Rána z velké dálky, kterou vyslala Hayašiová se od břevna odrazila za brankovou čáru. Japonsko díky této trefě vyhrává 1:0 a česká trenérka hráček USA Jitka Klimková nemůže být spokojená. (21:25:16)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 6:12.

90+4

90+2
    Jedna z amerických hráček sledovala svou střelu, která se však mezi tři tyče nevešla. Gólmanka zasahovat nemusela.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Momentálně mají hráčky USA převahu, ale nedaří se jim přesněji zakončit. Rohový kop pro hráčky ve tmavých dresech. Skvělá hlavička před brankou a ještě lepší zákrok ještě z obránkyň odehrála do bezpečí.

89
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Honoka Hayašiová, přichází Mai Fukutaová.

87
    Rohový kop pro USA. Centr se snesl před branku, ale hráčky Japonska ve spolupráci s brankářkou situaci vyřešily.

85
    Něco málo přes pět minut mají hráčky USA na vyrovnání, Japonsko po vstřelené brance zatáhlo hodně hru a nikam se nežene.

84
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Hinata Miyagawaová, přichází Mami Muraokaová.
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Isabel Rodriguezová, přichází Emily Foxová.

82
    Američanky vhazují na útočné polovině, zdá se, že se bude v závěru zápasu ještě střídat. Mnoho šancí po vstřelené brance k vidění není.

80
    Brianna Pintová se dostala po dobré přihrávce spoluhráčky do zajímavé střelecké pozice. Její rána však končí mimo branku, gólmana Japonska zasahovat nemusela.

79
    Něco málo přes deset minut mají hráčky USA na to, aby dokázaly vyrovnat. Mnoho šancí si ve druhém poločase vypracovat nedokázaly.
    76. Honoka HAYAŠIOVÁ - 0:1

76
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    Japonsko se dostává do vedení a Američanky mají problém. Z velké dálky vypálila HONOKA HAYAŠIOVÁ. Její rána se od břevna odrazila za brankovou čáru, Ivoryová na tento míč nedosáhla.

74
    Girmaová se dostala do zajímavé střelecké pozice, ale trefila jen brankářku.

73
    USA má převahu, ale zatím se nedaří dostat soupeřky pod dostatečný tlak tak, aby chybovaly.

73
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Savannah Demelová, přichází Brianna Pintová.