PAOK – Spartak 3:2 (kon.) | Salzburg – Škendija 3:0 (kon.) | Celtic – AEK Atény 1:1 (kon.)
Celtic Glasgow
1:1 (1:1)
AEK Atény
Středa 08.08.2018, 20:45 • Celtic Park, Glasgow • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:45:11)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:8.

Je dobojováno. Celtic sice vedl od sedmnácté minuty o jednu branku, hosté však ještě do konce prvního poločasu dokázali srovnat. Ve druhé půli jsme viděli několik šancí na obou stranách, ani jedna z nich už ale nebyla gólová. Duel skončil remízou, která je pro hosty hratelná v domácí odvetě. Podařilo se jim vsítit branku na hřišti soupeře, což v konečném součtu může hrát roli. Uvidíme, jak to nakonec přesně za týden dopadne a kdo se bude radovat z postupu dále a bude tak blíže postupu do základní skupiny Ligy mistrů.

90+5

90+5
    Ještě rohový kop zahrál Celtic a ohrozit branku se mu vůbec nepodařilo. Vypadá to tedy, že zápas spěje definitivně do konce.
    90+4. Ntchamova střela skončila nad břevnem.

90+4
    Ntcham pak střílel před velkým vápnem a jeho dělovka skončila těsně nad břevnem hostující branky.

90+4
    Také Ntcham mohl zakončovat, ale branku hostů minul. Další šanci tak hosté ubránili a hned se vydávají ještě do útočné akce na druhé straně.

90+3
    Forrest se poté dostal na míč a svou nebezpečnou střelou poslal míč jen vedle pravé tyče z pohledu hostujícího brankáře.

90+3
    Domácí hráči se ocitli v další kombinaci před brankou Atén a následně pak vybojovali další rohový kop. Ten rozehraje Griffiths.

90+1
    Domácí zastavili rodící se útok hostů a otočili okamžitě hru před branku Atén. Tam operují před Barkasovou brankou.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut navíc.

89
    Už je v pořádku a hra tak může pokračovat dále. Barkas odkopne balon od své brány a pošle ještě svůj tým do útočné akce.

89
    A přímo z něho se míč snesl k brance hostů, kde okamžitě zakročil Barkas. Při zákroku se ale zřejmě zranil a zůstal ležet na trávníku.

88
    Další roh pro Celtic.

87
    Další Sinlairova výzva přihrávkou do pokutového území, Hendry však jeho přihrávku nedokázal zachytit.

86
    Míč se snesl do pokutového území, kde si na hlavičku naskakoval Ntcham, ovšem na balon nedosáhl.