Brazílie – Anglie 1:1 (kon.) | KLDR – Mexiko 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Ghana 4:0 (kon.)
Francie – Nový Zéland 0:0 (kon.)
Nizozemsko
4:0 (3:0)
Ghana
Středa 08.08.2018, 16:30MS U20 ženy • Skupina A

Nizozemsko hrálo v tomto zápase velmi dobře, od úvodních minut kontrolovalo hru a důležitý krok k výhře udělalo v prvním poločase. Trefily se Nouwenová a dvakrát Kalmaová. Ve druhé části hry Nizozemky ještě přidaly jeden gól, technicky dobře provedenou střelou se prosadila Pelovaová. Ghana v tomto zápase nedokázala proměnit ani jednu ze čtyř střel na branku. (18:28:12)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:14.

90+2

90+1
    Eva Van Deursenová vypálila z hranice velkého vápna. Její rána končí nad brankou.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Mnoho šancí k vidění není, pokus McCarthyové byl obranou zblokovaný

85
    Ghaňanky se snaží hrát dál svůj styl hry a hledají cestu k nizozemské bráně.

83
    Nizozemské hráčky kombinují na útočné polovině a se zakončením vůbec nespěchají. Mají nahráno.

81
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Pattwaelová, přichází Smitsová.

81
    dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, Nizozemsko navýšilo své vedení.
    80. Victoria PELOVAOVÁ - 4:0

80
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Po pěkné kombinaci se dostal míč do míst, kde byla VICTORIA PELOVAOVÁ. Brankářka se pokoušela míč zachytit, ale nedosáhla na něj. Balon končí v brance.

77
    Abambilaová vypálila v velké dálky, její rána byla hodně nepřesná. Rozehrávat bude brankářka.

76
    Autové vhazování pro Ghanu. Nouwenová a dvakrát Kalmaová. To jsou střelkyně třech branek z tohoto zápasu.

74
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Waterhamová, přichází Van Schooonhovenová.

72
    Animaová absolvovala velmi tvrdý souboj se soupeřkou, o míč přišla.

71
    Pokud jde o střely na branku, tak je v tomto ohledu aktivnější Nizozemsko. Vede 6:4.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, akci Nizozemska končí pro postavení mimo hru.