Liberec – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | Žilina – Lipt. Mikuláš 2:2 (kon.) | Olomouc – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.)
Zvolen – Poprad 2:3 (1:2 po s.n.) | Slavia – Litoměřice 4:1 (kon.) | Třebíč – Vsetín 0:2 (kon.)
Litvínov – Kladno 5:0 (kon.) | Motor ČB – Irtyš Pavlodar 4:0 (kon.) | Nový Jičín – Opava 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 7:3 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 2:5 (kon.) | K. Vary – Plzeň 5:3 (kon.)
Banská Bystrica – Detva 9:3 (kon.) | Klatovy – Sokolov 1:6 (kon.) | Benátky n/J – Salzburg II 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 7:3 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 0:1 (po pr.)
SK Horácká Slavia Třebíč
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 09.08.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Přípravné zápasy

V dnešním utkání rozhodla druhá třetina, která se lépe povedla hostům. Třebíč sice měla výborný vstup do poslední třetiny, ale cestu k překonání vsetínské obrany a Šelepněva nenašla. Výbornou práci dnes předvedli oba gólmani, šťastnější však byl ten vsetínský. Utkání ukázalo, že je v obou týmech ještě stále na čem pracovat a můžeme se pouze těšit na start soutěže. My se s vámi loučíme z MANN + HUMMEL ARENY a přejeme vám příjemný zbytek večera. (19:46:44)

59:48
    Vávra z bezprostřední blízkosti přestřelil bránu domácích.

59:20
    Raška se k zakončení mezi kruhy nedostal.

59:00
    Frydrych hledal před bránu volného Střondalu. K tomu ale přihrávka nedoputovala.

58:14
    Třebíč v posledních minutách chytla druhý dech a Vsetín hodně tlačí.

58:06
    Střondala zavezl kotouč až do brankoviště, kde se nejrychleji zorientoval Šelepněv.

57:20
    Nebezpečná střela Furcha proletěla kolem pravé tyčky brány hostí.

56:18
    Třebíči se zatím daří vyhazovat tak šikovně, že ani jednou nebyl pískán icing. Naopak Vsetín se snažil rychle rozehrát a icingem se provinil.

55:03
    Raška sám před bránou na Šelepněva nevyzrál.

54:28
    Jenáčkovu střelu z pravého kruhu Dostál s přehledem chytá do lapačky.

54:17
    Perfektní obranou akci předvedl Holomek, který obětavě lehl do střely Střondaly.