Liberec – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | Žilina – Lipt. Mikuláš 2:2 (kon.) | Olomouc – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.)
Zvolen – Poprad 2:3 (1:2 po s.n.) | Slavia – Litoměřice 4:1 (kon.) | Třebíč – Vsetín 0:2 (kon.)
Litvínov – Kladno 5:0 (kon.) | Motor ČB – Irtyš Pavlodar 4:0 (kon.) | Nový Jičín – Opava 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 7:3 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 2:5 (kon.) | K. Vary – Plzeň 5:3 (kon.)
Banská Bystrica – Detva 9:3 (kon.) | Klatovy – Sokolov 1:6 (kon.) | Benátky n/J – Salzburg II 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 7:3 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 0:1 (po pr.)
MsHK Žilina
2:2 (0:0, 0:1, 2:1 - -:-)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Čtvrtek 09.08.2018, 17:00 • Tipsport Aréna, Žilina • Přípravné zápasy

Zápas sa teda v Žiline skončil remízou 2:2. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám pekný deň. Dočítania priatelia. (19:11:03)

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:22
    Vhadzovanie v strednom pásme, bližšie k bránke hostí.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:36
    Maroš Mikoláš musí byť v permanencii, hostia sa snažia zvrátiť stav zápasu vo svoj prospech.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty.

57:25
    Domáci po skončení hry v oslabení preskupili svoje formácie a znovu sa hrnú dopredu.

56:47
    Domáci v plnom počte.

55:49
    Po vyrovnaní nám tempo hry mierne opadlo.

55:01
    Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 5 minút, stav zápasu je aktuálne 2:2.

54:47
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Jankovič – 2 min., napadnutie).

54:29
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    A je vyrovnané, pretože Patrik Števuliak našiel prihrávkou DAMIÁNA NOVICKÉHO a ten sa nemýlil! Asistencia: Patrik Števuliak.

54:00
    Dnešné stretnutie sleduje 125 divákov.

53:05
    Žilinčania si pri striedaní vyslúžili potlesk prítomných divákov.

52:36
    No a aby toho nebolo dosť, z ľavého kruhu Richard Jenčík znovu opečiatkoval ľavú tyč Hollého bránky!

52:02
    Po strele žilinského obrancu Ivana Jankoviča od modrej čiary znovu zvoní tyč bránky hostí!

51:40
    Výborná akcia Žiliny, Richard Jenčík výbornou strelou z ľavej strany preveril pozornosť Juraja Hollého.

50:39
    Ďalšia veľká možnosť domácich, tentoraz Hrazdíra z medzikružia opečiatkoval ľavú tyč bránky Liptákov!

50:01
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Žilina vedie nad Liptovským Mikulášom 2:1.

49:15
    Hrá sa znovu dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

48:34

48:02
    Presilová hra hosťom nevychádza podľa predstáv, strelecky ešte Mikoláša neohrozili.

47:19
    Domáci síce hrajú v oslabení, ale napriek tomu sú pred Jurajom Hollým.

46:42
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Bagin – 2 min., nedovolené bránenie).

46:34
    Žilina dala gól!
    Domácim hokejistom vyšla presilová hra podľa predstáv, prihrávku do ľavej strany dostal MATEJ SÍKELA a parádnou strelou z prvej nedal Hollému šancu na úspešný zákrok! Asistencie: Alexanders Galkinš, Lukáš Hvila.

46:15
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., nedovolené bránenie).

46:00
    Obrovská šanca Žiliny, Filip Ondruš však sám pred Hollým neuspel, rovnako tak nepochodil ani Alexander Romanovský.

45:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je už 1:1.

44:12
    Hokej má stále solídne tempo, po krátkom oddychu sa dopredu tlačia znovu aj hráči Liptovského Mikuláša.

43:43
    Žilina stále hrá aktívne, ale nedokáže prekonať Juraja Hollého.

42:36
    Domáci po góle pokračujú v obrovskom tlaku, obrana hostí však odoláva.

41:54
    V úplnom závere presilovej hry sa domáci dostali do obrovského tlaku, prvú strelu Jenčíka ešte Hollý kryl, lenže na dorážku RUDOLFA HUNU už bol prikrátky. Asistencie: Richard Jenčík, Ivan Jankovič.

40:51
    Obrovská šanca domácich, medzi kruhmi sa dostal k puku skúsený Peter Húževka, no z otočky puk napálil len do Juraja Hollého.

40:01
    Úvodné buly tretej tretiny v prospech hokejistov hostí.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine máme v Žiline stav 0:1. O ten sa postaral v 31. minúte Maroš Piatka, ktorý zužitkoval dobrú strelu Heikkillu. Tretia tretina sa začne približne o 18:39.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:52
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Lačný – 2 min., hákovanie).

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:36
    Znovu sa hrá dlho bez prerušenia, no napriek tomu je to svižný hokej a na nudu sa rozhodne nemôžeme sťažovať.

37:31
    Po strele Galkinša obrovský závar pred Hollým, no domáci hokejisti nedokázali puk pretlačiť do siete!

36:54
    Hostia však získali puk a bleskovo sa vyhrnuli do prečíslenia, no to s prehľadom vyriešil Maroš Mikoláš.

36:36
    Opticky to vyzerá, že domáci hrajú presilovú hru, ale nie je to tak. Tlak Vlkov je však zatiaľ jalový.

36:05
    Domáci znovu natlačení v útočnom pásme.

35:36
    Ďalšia jedovka domácich od modrej a ďalší náznak potýčky, vylučovať sa však nebude.

35:31
    Po ďalšej strele domácich zvoní tyč bránky hostí a následne vzniká šarvátka pred Hollým.

35:26
    Filip Ondruš skúsil strelu medzi betóny Juraja Hollého, lenže ten si skúsene postrážil tento priestor a podržal svoj tím.

35:26
    Rehák vysunul do nájazdu Filipa Ondruša, ktorý bol však faulovaný – trestné strieľanie pre Žilinu!

35:01
    Do konca druhej tretiny ostáva menej ako 5 minút, Žilina zatiaľ prehráva na domácom ľade s Liptovským Mikulášom stále 0:1.

34:02
    Domáci stále v tlaku pred bránkou hostí, Juraj Hollý mám však dnes i potrebnú dávku šťastia.

33:20
    Ivan Jankovič napriahol od modrej čiary, no puk trafil len korčuľu brániaceho hráča Liptovského Mikuláša.

32:23
    Zdá sa však, že tréner Pavol Paukovček ráznejšie prehovoril do duší svojich zverencov, pretože Žilinčania sa nadýchli k mohutnej ofenzíve.

31:48
    Lukáš Hvila si sťahovačkou urobil priestor cez obrancu hostí, následne však bekhendom z ľavej strany minul vinkel Hollého bránky.

31:28
    Trošku studená sprcha pre domácich hokejistov, možno im však v tomto horúcom počasí pomôže a preberie ich znovu k lepšiemu výkonu.

30:54
    Hostia využívajú presilovú hru, pretože Miika Heikkilla napriahol od modrej čiary a MAROŠ PIATKA puk šikovne pred Mikolášom tečoval do žilinskej bránky. Asistencie: Miika Heikkilla, Jakub Sukeľ.

30:51
    Liptáci v tlaku pred bránkou Žiliny.

30:29
    Výborná akcia domácich, ktorí sa v oslabení dostali do šance. Sám pred Hollým ostal na sekundu Lukáš Hvila, no puk napálil len do hrude brankára hostí.

30:01
    V polovici zápasu máme pod Dubňom stále stav 0:0.

29:28
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Danielčák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

29:28
    Vhadzovanie po ľavej ruke Maroša Mikoláša.

29:11
    Znovu sa hrá dlho bez prerušenia hry, oba tímy tak striedajú.

28:15
    Nuž ale treba objektívne povedať, že tieto minúty jednoznačne patria hokejistom z Liptova, ktorých akoby poliali v šatni živou vodou.

27:35

27:18
    Mário Kurali napriahol k delovke od modrej čiary, na šťastie pre domácich Vlkov minul žilinskú bránku!

26:51
    Liptákom sa však prvá presilová hra v zápase príliš nedarí, v týchto momentoch sa nedokážu dostať na dostrel žilinskej bránky.

26:05
    Jozef Danielčák výborne vystihol rozohrávku hostí v útočnom pásme a vyhodil puk za modrú čiaru.

25:34
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Ďurkech Juraj – 2 min., nedovolené bránenie).

25:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.

24:52
    Ďalšia útočná akcia hostí, Maroš Mikoláš znovu podržal svojich spoluhráčov. Hostia sú však podstatne smelší než v prvej časti zápasu.

24:10
    Vhadzovanie po ľavej ruke Juraja Hollého.

23:55

23:35
    Hrá sa v rýchlom tempe, oba tímy začali dohrávať aj osobné súboje.

22:55
    Hostia sa snažili dostať pre Mikoláša nahodeným pukom, čo sa im aj podarilo, po ďalšej strele od modrej čiary však už žilinský gólman všetko vyriešil k spokojnosti trénera Pavla Paukovčeka.

22:19
    Hostia sa okamžite po buly nasťahovali do útočného pásma, po strele od modrej čiary musel zasahovať Maroš Mikoláš.

21:55
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Galkinš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

21:55
    Maroš Mikoláš stlmil strelu hostí na svojej hrudi, no domáci budú hrať v oslabení.

21:36
    Akcia hostí mala celkom dobré parametre, no výborný obranný zákrok predviedol skúsený center Peter Húževka.

20:52
    Domáci znovu začínajú tretinu aktívne, Hunova strela z pravej strany si však cestu do Hollého siete nenašla.

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny v prospech hokejistov Žiliny.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine máme v Žiline stav 0:0. Domáci hokejisti boli jednoznačne lepší, no z množstva striel nedokázali prekonať výborného Juraja Hollého. Druhá tretina sa začne približne o 17:45.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:48
    Oba tímy s plným počtom hráčov.

19:32
    Sorokin si chystal streleckú pozíciu, no v poslednom momente mu puk skĺzol po čepeli hokejky.

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:32
    Hostia strelou od modrej čiary ohrozili Mikoláša, no ten všetko pohodlne videl, následne sa okamžite ženú dopredu Žilinčania.

17:48
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Ďurkech Lukáš – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Števuliak – 2 min., hrubosť).

17:48
    Ojedinelý útok hostí s prehľadom rieši Maroš Mikoláš, následne ešte vzniká pred bránkou Žiliny drobná potýčka.

17:22
    Domáci hokejisti sú znovu v pásme pred Hollým, stále však nedokážu prelomiť streleckú smolu.

16:24
    Domáci znovu v tlaku, brankár Liptákov je ale znovu na svojom mieste.

15:41
    Lukáš Ďurkech pálil príklepom od modrej čiary, no jeho strela bola tečovaná vedľa Hollého bránky.

15:01
    Do konca prvej časti hry ostáva menej ako 5 minút, stav zápasu je stále 0:0.

14:30
    Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, oba tímy tak striedajú počas hry.

13:59
    Rudolf Huna vletel do pásma po pravej strane, snažil na prihrávkou nájsť spoluhráča pred bránkou hostí, no to sa mu nepodarilo.

13:11
    Domáci sa stále tlačia dopredu, Liptákov však drží na vodou do týchto chvíľ výborný Juraj Hollý.

12:15
    Lukáš Hvila napriahol z pravej strany, no túto delovku na šťastie pre Hollého tečoval jeho obranca na ochrannú sieť.

11:55
    Domáci pokračujú v celkom solídnom výkone, naopak, hostia sa stále nedokážu dostať do tempa.

11:03
    Tentoraz výborne bojoval štvrtý útok Vlkov, Hollý znovu podržal svoj tím a vhadzovať sa tak bude po jeho ľavej ruke.

10:36
    Vhadzovanie po pravej ruke Hollého síce vyhrali jeho spoluhráči, no domáci aktívne získali puk a znovu sa snažia niečo v útok vymyslieť.

10:01
    Máme za sebou polovicu prvej tretiny, gól sme však stále nevideli.

09:41
    Hostia v plnom počte.

09:30
    Domáci ešte v závere presilovej hry zatlačili Mikuláš do ťažkej defenzívy, Hollý je však vo výbornej forme počas prvej časti hry.

09:15
    Vlci znovu v útočnom pásme, kombinujú, no zatiaľ sa im prihrávky nedaria podľa predstáv.

08:49
    Žilinčania musia začať ďalší útok z hĺbky vlastného pásma.

08:13
    Domáci okamžite v tlaku, Lukáš Hvila však strelou zápästím z pravej strany našiel pripravenú lapačku Juraja Hollého!

07:41
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., držanie).

07:41
    Rudolf Huna sa parádne natlačil pre Hollého, blafákom však tesne minul ľavú tyč bránky hostí! Bol však faulovaný.

07:02
    David Hrazdíra hľadal prihrávku spoza bránky Hollého niektorého zo spoluhráčov, no to mu nevyšlo. K odrazenému puku sa však dostal Rudolf Huna, ktorý okamžite strieľal, lenže tento puk už zblokovala pozorná obrana.

06:26
    Liptáci znovu len nahodili puk do útočného pásma a oba tímy tak striedajú počas hry.

05:41
    Domáci hokejisti sú naďalej aktívni, najmä prvý útok vedený Filipom Surovkom dokáže urobiť prievan v obrane hostí.

05:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, v Žiline sme však gól zatiaľ nevideli.

04:47
    Lukáš Hvila vysoko napádal rozohrávku hostí a takmer sa mu podarilo získať puk rovno pred Jurajom Hollým.

04:03
    Po strele Mezovského od modrej čiary si prvý úspešný zákrok pripisuje aj Maroš Mikoláš. Vhadzovať sa bude po pravej ruke žilinského brankára.

03:49
    Hrá sa hore dole a dlho bez prerušenia, zatiaľ vidíme pomerne dobrý hokej.

03:15
    Hrazdíra sa skúšal prebiť po ľavej strane, obrana vojakov z Liptova však bola pozorná.

02:29
    Hostia len nahodili puk do útočného pásma, oba tímy tak majú priestor na striedanie.

02:00
    Žilina však pokračuje v tlaku, dve strely v krátkom slede za sebou minuli bránku hostí.

01:24
    Obranca Alexanders Galkinš skúsil nahodiť puk od modrej čiary, Hollý ho však videl a pohodlne ho stlmil na svojej hrudi.

00:33
    Prvú strelu však vymysleli domáci, pretože Surovka našiel v ľavom kruhu Rudolfa Hunu, no skúsený harcovník z prvej namieril len do betónu Juraja Hollého.