Čína – Německo 0:2 (kon.) | Haiti – Nigérie 0:1 (kon.) | Španělsko – Japonsko 1:0 (kon.)
USA – Paraguay 6:0 (kon.)
Španělsko
1:0 (1:0)
Japonsko
Čtvrtek 09.08.2018, 16:30MS U20 ženy • Skupina C

Japonsko vstoupilo do zápasu aktivně, vyhrávalo osobní souboje, mělo více ze hry. Pak ale Španělky rozehrávaly rohový kop, po kterém vstřelila zatím jedinou branku zápasu Manayová. Další gól tento zápas nenabídl, a tak v nepříliš kvalitním zápase dokázalo Španělsko vyhrát nad Japonskem 1:0. Španělsko hrálo ve druhém poločase lépe, ale své šance neproměnilo. (18:19:17)

90+2

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Hra je nyní poznamenaná sérií nepřesností na obou stranách. Japonsko má převahu, ale vypálit se mu nedaří. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Navarrová vede útočnou akci Japonska, které se ale nemůže prosadit.

85
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, Španělsko stále vede o jednu branku. Mnoho šancí momentálně k vidění není, Japonko, pokud chce pomýšlet na vyrovnání, musí otevřít hru.

84
    Tento míč na Fernandezovou byl příliš dlouhý, španělská hráčka na míč nedosáhla.

83
    V posledních deseti minutách zápasu hrají Španělky výrazně lépe, pokouší se navýšit své vedení. Japonky se musí bránit a faulují soupeřky.

82
    Rohový kop pro Španělky. Centr se snesl před branku, ale brankářka dokázala míč vyrazit.

81
    Nechybělo mnoho a Španělky navýšily své vedené, Guijarrová pálí mimo.

80
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Maiteová, přichází Fernandezová.

79
    Japonské hráčky se nemohou propracovat do šancí přes dobře hrající obranu soupeřek. Španělky se naopak musí jen bránit.

77
    Collová po střele soupeřky ze střední vzdálenosti kryje míč. Následně bude rozehrávat od své branky.

76
    Japonsko má nyní převahu, hraje aktivně a Španělky se musí bránit. Zatím to ale zvládají. Dobře odehrála míč Pajuadasová.

75
    Ani jeden celek se nikam nežene, na výraznější šanci čekáme.

73
    Japonky nyní kombinují na útočné polovině, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice.

72
    Po centru před branku dobře vypálila Guijarrová, jejíž pokus kryje japonská brankářka.

71
    Suzukiová rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru Španělska.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Španělsko stále vede o jednu branku. Střelecky je zápas vyrovnaný, oba celky vyslaly tři střely na branku.