Philadelphia – Chicago Fire 3:0 (kon.) | Houston – Los Angeles FC 3:3 (7:6 po pen.)
po penal. (7:6)
Houston Dynamo
3:3 (2:1)
Los Angeles FC
Čtvrtek 09.08.2018, 02:30 • BBVA Compass Stadium, Houston, Texas • US Open Cup • Semifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (05:35:52)
    Ve finále se proti sobě utkají Houston Dynamo a Philadelphia Union.

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:10.
    Houston v nervy drásajících penaltách porazil Los Angeles.

Je konec tohoto obrovského drama, které nakonec lépe dopadlo pro domácí Houston, který tak postoupil do finále, kde se utká s Philadelphii.
    Už v 6. minutě šli hosté do vedení, když se prosadil Rossi, ovšem o šest minut později bylo srovnáno po brance Wengera. Ve 25. minutě otočil stav utkání v domácí prospěch Manotas.
    V 75. minutě to pro domácí vypadalo hodně dobře, když se prosadil Rodriguez. Ovšem o tři minuty později snížil Rossi a v 90+4. minutě vyrovnal Rossi, který si tak připsal hattrick.
    V prodloužení jsme žádné velké šance neviděli a šlo se do penalt.
    Ve 4. sérii neproměnil domácí Garcia a v následující sérii tak mohl rozhodnout Ciman, ovšem ten nedal. Nakonec vše skončilo v 8. sérii, když Blessing napálil pouze brankáře Willise.