Hr. Králové – Vítkovice 0:0 (kon.) | Jihlava – Táborsko 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:1 (1:1)
FC SILON Táborsko
Pátek 10.08.2018, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

4. kolo Fortuna:Národní ligy je v Jihlavě minulostí. Domácí na začátku druhého poločasu využili rohový kop, kdy se hlavou prosadil Petr Tlustý a zařídil pro své barvy čtvrtou výhru. Po zbytek druhého poločasu byli hosté aktivnější, ale do vyložené šance se nedostali. Vysočina tak porazila Táborsko těsně 2:1 a v tabulce má již dvanáct bodů. (19:56:47)

90+4

90+4
    Za zdržování hry vidí žlutou kartu Luděk Vejmola.

90+3
    Střílený centr z levé strany málem nadělal pro domácí velké problémy, naštěstí pro ně, ale míč jen proletěl pokutovým územím.

90+2
    Na kopačky domácích se vkrádá nervozita, Klíma nepřesně přihrál na Fulneka a hosté budou mít aut.

90+1
    Luděk Vejmola nyní pošetřil několik cenných vteřin než rozehrál.

90+1
    Vysočina naposledy střídá, Vladislava Levina nahrazuje Filip Vedral.

90
    Druhý poločas bude o čtyři minuty delší.

90
    Klíma se dostal do vápna, ale na zcela volného Zoubeleho míč nedostal.

89
    První žlutou kartu v zápase vidí za faul Jakub Navrátil.

88
    Vejmola lapil centr mířící z levé strany a může tak na chvíli uklidnit své spoluhráče.

87
    Táborsko podruhé střídá, Vojtěcha Šanderu nahrazuje Martin Berešík.

86
    Javůrek posílal z levé strany míč do vápna, Jiří Klíma se do zakončení neprodral.

84
    Pavel Pilík zahrával z pravé strany rohový kop, domácí obrana se nakonec ubránila neb rozhodčí následně odpískal ofsajd.

Dnešní utkání sleduje 1483 diváků.

82
    Z pravé strany rozehrál rohový kop Jan Javůrek, ale hostující obrana se bez problémů ubránila.

81
    Fulnek využil špatné rozehrávky hostí a pokusil se o střelu, jeho pokus byl ale zblokován. Domácí tak bude zahrávat rohový kop.

80
    Na opačné straně se do zakončení dostal Lukáš Zoubele, ale ve velké šanci selhal.

79
    Do zakončení se ve vápně prodral Christián Frýdek, ale domácí obrana byla pozorná.