Nový Jičín – Riga 4:3 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 5:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Pátek 10.08.2018, 18:00Přípravné zápasy • Přátelské utkání

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek dne. (20:07:18)

Kopřivnice ve svém prvním přípravném utkání před novou sezónou dokázala na domácím ledě porazit Moravské Budějovice 5:3. Domácí vyhráli první třetinu 1:0, ale pak hosté otočili skóre na 2:1. Kopřivnici se ale ještě do druhé přestávky podařilo vyrovnat. Rozhodla pak třetí třetina, ve které Kopřivnice do vedení 5:2 poslali Gola a dvěma góly Kofroň. V poslední minutě už jen snížil na konečných 3:5 Bulín.

59:32
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté přeci jen dokázali přesilovku využít a korigují stav na 3:5. Trefil se PATRIK BULÍN. Asistence: Petr Krutiš, Roman Kadela.

59:16
    Hromada byl ve svém postoji pevný a udržel kotouč ve své výstroji před brankovou čárou.

58:55
    Ze závaru před kopřivnickou brankou nakonec vzešla jen nepřesná střela.

57:54
    Kopřivnická hráčská lavice dostala dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Dominik Raška

56:21
    Domácí si vybojovali vhazování před Čápem a pokusí se přidat ještě šestý gól.

55:49
    Kopřivnice si hlídá pohodlný náskok a ještě se navíc snaží zaútočit.

53:47
    Marcel Juráň se pokusil vymíchat Hromadu. To mu ale nevyšlo, kopřivnický brankář zůstal ledově klidný a nájezd vychytal.

53:47
    Nařízeno trestné střílení pro Moravské Budějovice po hákování Marka Pěnčíka na Marcele Juráně.

53:30
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Že by definitivní razítko na výhru Kopřivnice? Na levé straně dostal po přihrávce od Jakuba Macha dost prostoru ADAM KOFROŇ. Mohl tak zamířit a trefil se přesně mezi ruku a tělo brankáře Čápa. Kopřivnice už vede 5:2. Asistence: Jakub Mach.

52:49
    Hosté se dostali málem do šance, to by ale musel Marek Lupač zasáhnout puk, který na něj před branku směřoval.

52:19
    Domácí mohli v klidu rozehrát, ale ve vlastním pásmu zbytečně zmatkovali a přišli o kotouč.

50:37
    Kopřivnice poprvé v utkání vede o dvě branky a o něco se přiblížila vítězství ve svém prvním přípravném zápase! Po ose Mach, Pargač se dostal kotouč k ADAMU KOFROŇOVI, a ten z dobré pozice nedal brankáři Čápovi šanci. Asistence Jiří Pargač, Jakub Mach.

50:01
    Suchý dostal přihrávku mezi kruhy, ale také na brusle, takže nemohl vystřelit.

49:19
    Tentokrát Hromada ke svému zákroku ani štěstí nepotřeboval a znovu podržel svůj tým.

48:40
    Z pravé strany od modré čáry vystřelil nebezpečně hostující Roman Kadela. Puk zazvonil o tyčku, ale za brankovou čárou neskončil, Hromada ho udržel pod betony.

47:35
    Jakub Mach dobře vybojoval puk v útočném pásmu a poté pálil Michal Velecký. Pouze však do výstroje připraveného Čápa.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 16. Pargač (Kofroň), 36. Sluštík (Poruba), 42. Gola (Hrubý, Pěnčík), 51. Kofroň (Pargač, Mach), 54. Kofroň (Mach) – 30. Lupač (Hačecký), 34. Horký (Pelikán, Kadela), 60. Bulín (Krutiš, Kadela)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Imrich, Marek (A), M. Mach, Krutil, Fojtík, Ficek – Velecký, Raška, Poruba, Kofroň, Sluštík (C), J. Mach, Hrubý, Gola, Pěnčík, Pargač, Suchý, Červenka
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Čáp (Juda) – Pelikán, Kadela, Wasserbauer, Kliment, Pucher, Brabec – Juráň, Krutiš (C), Horký, Lupač, Mikeš (A), Hačecký, Bulín, Caha, Lamač