Vel. Meziříčí – Frýdek-Místek 2:2 (kon.) | Kroměříž – Uh. Brod 3:1 (kon.) | Zlínsko – Hodonín 1:0 (kon.)
FC Velké Meziříčí
2:2 (1:0)
FK Frýdek-Místek
Pátek 10.08.2018, 17:00 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:51:00)

Je konec. Po velkém drama ke konci utkání se nakonec zrodila remíza 2:2. Do utkání vstoupili aktivněji domácí, ovšem byl to hostující kapitán Petr Literák, který se dostal do zakončení, ale minul levou tyč. Ve 25. minutě vypálil z přímého kopu Patrik Strnad, ale Kruba jeho pokus vyrazil. Ke konci první půle bylo Velké Meziříčí jasně lepším týmem a vyvinuli obrovský tlak, po kterém přišel faul uvnitř vápna a s následnou penaltou ve 38. minutě si poradil Petr Dolejš. V 51. minutě ovšem poslal Vokoun skvělý centr, po kterém se prosadil Daniel Bialek. Deset minut před koncem si Adam Varadi naskočil na rohový kop a míč umístil na zadní tyč a poslal tak Frýdek-Místek do vedení. Ovšem v poslední minutě získalo Velké Meziříčí volný kop z pravé strany, po kterém se hlavou prosadil Komínek.

90
    90. David KOMÍNEK - 2:2

90
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Velké Meziříčí srovnává v poslední minutě na 2:2! Po centru z volného kopu se dostal do zakončení hlavou DAVID KOMÍNEK a umístil ji přesně k levé tyči.

89
    Nákop domácích skončil jen u obrany Frýdku-Místku, ale posléze přišel faul ze strany hostů a Velké Meziříčí tak má další volný kop.

88
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Strnad, přichází Ciesarík.

87
    Velké Meziříčí sice získalo dva rohové kopy, ovšem ani jednou se nedostali ke střele na bránu, nýbrž vedle svatyně Mrozka.

86
    Další faul ze strany hostů, konkrétně Hrušky, který obdržel žlutou kartu a budeme svědky ještě velmi dramatického závěru utkání.

84
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Polanský.
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Puža, přichází Krejčí.

84
    Adam Varadi se nyní provinil faulem.

83
    Domácí hráč zkoušel překvapit Mrozka střelou z velké dálky, ale frýdecko-místecký brankář se stihl vrátit a chytil míč do rukou.

82
    Patrik Mucha nyní obdržel žlutou kartu za svůj faul a u míče bude Frýdek-Místek.

81
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Matulka, přichází Bouček.
    Adam Varadi poslal Frýdek-Místek deset minut před koncem do vedení.

80. Adam VARADI - 1:2

80
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Hosté otáčejí skóre a dále potvrzují velmi dobré standardní situace! Na centr z rohového kopu si skvěle naskočil ADAM VARADI, který hlavou poslal míč na zadní tyč!

80
    Poté ale přišla velká chyba domácích a do rychlého protiútoku se dostal Frýdek-Místek, ovšem následná střela byla zblokována a následuje rohový kop z pravé strany.

79
    Hosté se provinili dalším nedovoleným zákrokem ve středu hrací plochy a tlak Velkého Meziříčí se opět zvedá.

Michal Raška

Branky: 38. Dolejš (pen.), 90. Komínek – 51. Bialek, 80. Varadi

Karty:   82. Mucha (VEM) – 37. Varadi (FRM), 69. Literák (FRM), 75. Velička (FRM), 86. Hruška (FRM)

FC Velké Meziříčí: Kruba – Šimáček (C), Puža (84. Krejčí), Dolejš, Šuta, Mezlík (84. Polanský), Simr, Smejkal, Komínek, Mucha, Matulka (81. Bouček)
    Náhradníci: Pokorný – Bouček, Krejčí, Polanský, Dufek

FK Frýdek-Místek: Mrozek – Švrček, Bialek, Literák (C), Farský, Vokoun (56. Velička), Smékal, Strnad (88. Ciesarík), Mrkvička (78. Kutáč), Hruška, Varadi
    Náhradníci: Majer – Ciesarík, Blahuta, Velička, Kutáč

Rozhodčí: Lukáš Machač – Jaroslav Jahoda, Zdeněk Petr