Thurgau – Sparta | 2:5 (kon.) | | | Vítkovice – Pixbo Wallenstam | 0:3 (kon.) | | | Köniz – Chodov | 2:2 (kon.) |
Ostrava – NOKIAN KrP | 1:3 (kon.) | | | Langnau – Střešovice | 1:1 (kon.) | | | Otrokovice – Falun | 1:4 (kon.) |
Zug United – EräViikingit | 4:5 (kon.) | | | Höllvikens IBF – Bohemians | 6:3 (kon.) | | | Chodov – Vítkovice | 2:5 (kon.) |
Střešovice – Ostrava | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Pixbo Wallenstam – NOKIAN KrP | 5:5 (kon.) | | | Sparta – Bohemians | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Falun – Zug United | 7:0 (kon.) | | | Köniz – Langnau | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | EräViikingit – Otrokovice | 3:0 (kon.) |
Höllvikens IBF – Thurgau | 9:1 (kon.) | | | Pixbo Wallenstam – Chodov | 3:3 (kon.) | | | Bohemians – Střešovice | 1:2 (kon.) |
NOKIAN KrP – Vítkovice | 3:1 (kon.) | | | Köniz – Höllvikens IBF | 1:2 (3:4 po s.n.) | | | Falun – EräViikingit | 5:2 (kon.) |
Zug United – Otrokovice | 1:2 (kon.) |
konec
1. SC TEMPISH Vítkovice
0:3
(0:2, 0:1)
Pixbo Wallenstam IBK
38:55
|
Vyloučení v týmu Pixbo Wallenstam IBK (Milesson – 2 min., Sekání).
|
|
22:58
|
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Delong – 2 min., Sekání).
|
Branky a nahrávky:
5. Stefansson (Larsson), 8. Fritzell (Thurén), 21. Thurén (Fritzell)
Rozhodčí: Eberstein, Henrixon
Diváci:
Neproměněná penalta:
1. SC TEMPISH Vítkovice:
Souček (Gurkovský ) – Firda, Polášek, Sladký, Gattnar, Šebesta, Řezanina, Oborák, Vilím, Rýpar, Hájek, Bräuer, Hubálek, Delong, Besta
Náhradníci:
Trenér:
Pixbo Wallenstam IBK: Hedlund – Lindh, Hörberg, Persson, Östholm, Ojaniemi, Larsson, Sköld, Bringestedt, Stefansson, Eriksson, Milesson, Andersson, vom Hofe, Julkunen, Estrella-Näslund, Thurén, Andreasson, Fritzell, Berg
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Pixbo Wallenstam IBK: Hedlund – Lindh, Hörberg, Persson, Östholm, Ojaniemi, Larsson, Sköld, Bringestedt, Stefansson, Eriksson, Milesson, Andersson, vom Hofe, Julkunen, Estrella-Näslund, Thurén, Andreasson, Fritzell, Berg
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Eberstein, Henrixon
Diváci:
Týna Zíková
@tyn_zikova