Rheindorf Altach – Wacker 1:2 (kon.) | Salzburg – Austria 2:0 (kon.) | Hartberg – Mattersburg 4:2 (kon.)
SC Rheindorf Altach
1:2 (1:2)
FC Wacker Innsbruck
Sobota 11.08.2018, 17:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakouská Bundesliga • 3. kolo

Úvodní branku zápasu vstřelil v jednadvacáté minutě Zlatko Dedić. O tři minuty později vypálil Martin Harrer. Jeho rána vypadla brankáři a skončila za brankovou čárou. Následně pak domácí celek snížil, krásnou ránou se trefil Hannes Aigner. Více branek nepadlo, a tak vyhrávají hosté. (18:53:53)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:10. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 20:10.

90+4

90+3
    Už se pravděpodobně nic nestane.

90+3
    Hannes Aigner zakončoval hodně nedůraznou střelou.

90+3
    Žlutou kartu dostává Jan Zwischenbrugger (SC Rheindorf Altach).

90+1
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Matthias Maak, přichází Patrik Eler.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Christoph Freitag zakončoval z dobré pozice, jeho rána na vzdálenější tyč končí mimo.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek vede o gól a míří za nečekanou výhrou.

85
    Andreas Lienhart centroval před branku, ale na jeho míč nikdo ze spoluhráčů nedokázal vypálit směrem na branku.

82
    Christian Gebauer hledal spoluhráče před brankou, jeho pas byl nepovedený.

80
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Emanuel Schreiner, přichází Louis Ngwat-Mahop.

80
    Zlatko Dedić útočil na hattrick, ale jeho rána po nepříliš dobrém zpracování končí nad brankou.

77
    Christoph Freitag to vzal na sebe. Jeho rána z velké dálky končí v moci brankáře domácího celku. Andreas Lukse bude vykopávat.

76
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Martin Harrer, přichází Bryan Henning.

75
    Christian Gebauer zakončoval z dobré pozice, rána mu ale vůbec nesedla. Balon končí v sedmé řadě nad brankou.