Olympia Radotín – Ústí n/O 0:1 (kon.) | Vltavín – Živanice 1:0 (kon.) | Domažlice – Vyšehrad 2:2 (7:6 po pen.)
Dobrovice – Převýšov 2:0 (kon.) | Velvary – Brozany 2:2 (3:5 po pen.)
po penal. (3:5)
TJ Slovan Velvary
2:2 (0:0)
SK Sokol Brozany
Sobota 11.08.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 1. kolo

Je konec! Dnešní utkání mělo spád až ve druhém poločasu, ve kterém padly hned čtyři branky, po dvou na obou stranách. Utkání tak dospělo až do závěrečných penalt, ve kterých si bonusový bod vystřelil hostující tým. (19:31:42)

90+2
    Velvary mají ještě k dispozici jednu standardní situaci, jež se bude opakovat. Nejprve chtěl domácí hráč rychle rozehrát, ale kromě míče trefil i svého spoluhráče. Po následném nákopu se již nic nestalo.

90
    K vidění bylo několik ostrých soubojů na obou stranách, ale rozhodčí všechny pustil. To se nelíbilo ani jednomu z týmů, ovšem hra pokračuje.

89
    Utkání se nám v posledních minutách hodně přiostřilo. K vidění byla další žlutá karta pro domácího hráče, jenž zatáhl za záchrannou brzdu.

88
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Damián Farkaš, přichází Rijad Hajdarevič.