Lyon – Amiens 2:0 (kon.) | Bordeaux – Štrasburk 0:2 (kon.) | PSG – Caen 3:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (2:0)
SM Caen
Neděle 12.08.2018, 21:00 • Park Princů, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:56:33)

Zápas sledovalo 47 289 diváků.

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 2:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:7.

Je dobojováno. Domácí potvrdili roli favorita a po dvou brankách v prvním poločase přidali ještě jednu, a to v samotném závěru, kdy po hrubé chybě brankáře Samby lehce skóroval Timothy Weah. Hosté v podstatě nic nepředvedli a mnohdy velké šance Pařížanů připravovali sami. Povinné tři body si tak připisuje Paris Saint-Germain, hosté podle předpokladů nezískali ani jeden bod.

90+2

90+2
    Ještě přichází autové vhazování pro hosty, zápas je už ale u konce. Po vrácení míče zpět do hry hlavní sudí tento duel ukončí.

90+1
    Domácí se už příliš nikam neženou, hosté naopak vědí, že se zápasem jen těžko něco udělají. Utkání se tak už pouze a jen dohrává.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě dvě minuty navíc.

89
    Weah radostí sundal dres a za to dostává pochopitelně žlutou kartu.
    89. Timothy WEAH - 3:0

89
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jenom ještě vidíme třetí branku v hostující síti. Bylo to po další velké chybě Samby. Ten dostal míč na malou domů a chtěl ho odehrát pryč, nevšiml si nabíhajícího TIMOTHYHO WEAHA, jenž ho překvapil a dopravil balon za jeho záda – 3:0.

88
    Další náběh před branku hostů, kde tváří v tvář Sambovi střílel Nsoki, prvně jmenovaný ale uspěl.

86
    Další náznak domácí akce, který zastavila obrana hostů a hráči Caenu se vydávají do útočné akce. Tam střílel Peeters, ale bylo to jen do rukavic Buffona.
    84. Weahova velká šance.

84
    Weah byl v obrovské šanci. Střílel z pravé strany, míč se odrazil od pravé Sambovy tyče a prolétl podél brankové čáry. Následně pak ho Samba schoval do rukavic. Další velká šance domácích.

83
    Zápas jde do koncovky, domácí hráči stále drží dvoubrankový náskok. Ovšem výkon oproti prvnímu poločasu šel rapidně dolů. A to cítí i diváci v hledišti.

82
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Neymar, přichází Timothy Weah.

81
    Ten zahrál Neymar, obstřelil zeď, ovšem míč poslal jen vysoko nad břevno hostující branky.

79
    Domácí hráči založili další akci, ve které se pokusili o zakončení. Nkunku byl však sražen před velkým vápnem a PSG bude zahrávat nebezpečný volný přímý kop.