Rýmařov – Třinec 0:1 (kon.) | Slatiňany – Hr. Králové 2:4 (po pr.) | Klatovy – Táborsko 1:2 (kon.)
Vrchovina – Jihlava 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Vítkovice 1:4 (kon.) | Zlínsko – Vyškov 1:5 (kon.)
Tn. Rakovník – Vltavín 2:3 (kon.)
SK Klatovy 1898
1:2 (0:0)
FC SILON Táborsko
Úterý 14.08.2018, 17:00 • Na Rozvoji, Klatovy • MOL Cup • 1. kolo

Je konec. Táborsko nakonec zvládlo konec utkání na jedničku a postupuje dále, když otočilo skóre a zvítězilo 2:1. (18:57:15)

90+2

90
    Rozhodčí Královec nastavuje dvě minuty navíc.

83
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Tříska, přichází Marek.

82
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Táborsko během čtyř minut otáčí utkání a momentálně vede 2:1! IBRAHIMA NDIAYE se trefil po přihrávce Zbyňka Musiola.

80
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Bálek, přichází Cibulka.

79
    Druholigové Táborsko srovnává stav na 1:1! Po přihrávce Ndiaye se prosadil ZBYNĚK MUSIOL.

69
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Berešík, přichází Pfeifer.

62
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Vandas, přichází Musiol.

61
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Klatovy jdou po hodině hry překvapivě do vedení! Lukáš Bálek obešel hostující beky, následně poslal míč na JAKUBA SZEDMÁKA, který nečekaně posílá Klatovy do vedení!

58
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Dolanský, přichází Bošek.

54
    Berešík vyslal pumelici na domácí bránu, ale Rojík si s jeho pokusem poradil!

49
    Nebezpečný rohový kop hostujícího hráče Pilíka vyrazil brankář Rojík.

Dnešní utkání sleduje 250 diváků.

46
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kopřiva, přichází Frýdek.

46

45
    Hostující hráč zahrával postupnou akci, když v tom Pavel Královec odpískal konec prvního poločasu mezi divizními Klatovy a druholigovým Táborskem.

30
    Po faulu na Pavloviče získaly Klatovy přímý kop, ke kterému se postavil Krejčí, ale jeho pokus Zadražil vyrazil!