Dynamo Kyjev – Slavia 2:0 (kon.) | BATE – Karabach 1:1 (kon.) | Spartak – PAOK 0:0 (kon.)
Fenerbahce – Benfica 1:1 (kon.) | Fehérvár – Malmö 0:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Astana 1:0 (kon.)
AEK Atény – Celtic 2:1 (kon.) | Škendija – Salzburg 0:1 (kon.) | Ajax – Standard 3:0 (kon.)
Trnava – CZ Bělehrad 1:2 (po pr.)
BATE Borisov
1:1 (1:0)
FK Karabach
Úterý 14.08.2018, 19:00 • Borisov Arena, Borisov • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:51:49)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:14.

Dnešní utkání je za námi. Hosté sice dokázali v 54. minutě srovnat po zásluze Míchela, avšak v 77. minutě dostal druhou žlutou kartu Emeghara a hosté tak měli už jen velmi malou naději na postup. V posledních minutkách celkem tlačili svého soupeře, ale druhou branku vstřelit nedokázali. Z postupu do 4. předkola Ligy mistrů se tak raduje BATE Borisov.

90+4

90+4
    Do vápna nasprintoval i brankář Halldórsson, ale nakonec z tohoto rohového kopu nic nebylo a rozhodčí vzápětí ukončil utkání.

90+4
    Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.

90+3
    Žlutou kartu dostává Denis Ščerbickij (BATE Borisov).

90+3
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště a tak to vypadá, že postup do 4. předkola bude patřit Borisovu.

90+2
    Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Signevič střelou z hranice vápna vysoko přestřelil soupeřovu svatyni.

87
    Signevič se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.

86
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Maksim Medveděv, přichází Dzon Delarge.

85
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

84
    Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

83
    Garajev se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho pokus však ztečoval jeden z domácích hráčů mimo tři tyče.