Dynamo Kyjev – Slavia 2:0 (kon.) | BATE – Karabach 1:1 (kon.) | Spartak – PAOK 0:0 (kon.)
Fenerbahce – Benfica 1:1 (kon.) | Fehérvár – Malmö 0:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Astana 1:0 (kon.)
AEK Atény – Celtic 2:1 (kon.) | Škendija – Salzburg 0:1 (kon.) | Ajax – Standard 3:0 (kon.)
Trnava – CZ Bělehrad 1:2 (po pr.)
FK Spartak Moskva
0:0 (0:0)
PAOK Soluň
Úterý 14.08.2018, 19:30 • Otkritie Arena, Moskva • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

To by bylo v tuto chvíli z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek úterního večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (21:33:41)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 8:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:5.
    Zápas skončil bezbrankovou remízou. PAOK postoupil do dalšího předkola, Spartak má jistotu skupiny Evropské ligy.

Je dobojováno! V dnešním utkání nepadla žádná branka, proto do čtvrtého předkola postoupil řecký tým, který měl už nahráno z prvního utkání. Odveta byla sice bezbranková, ale rozhodně jsme se nenudili. Oba týmy se střídaly v aktivním pojetí hry, ale například takový Spartak neměl za celý zápas střelu na branku, což je možný faktor ruského vyřazení z Ligy mistrů.

90+4

90+3
    Domácí trenér tlačí všechny hráče na útočnou polovinu, ale to nebude stačit. Rozhodčí za malý moment ukončí toto utkání.

90+2
    Spartak se snaží ze všech sil, řecký tým se brání v desíti lidech, kteří drží jako jeden muž. Nastavení plyne velmi rychle.

90+1
    Rozhodčí se rozhodnul ve druhém poločase nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby zápasu.

90
    Prijović si ani v tuto chvíli nepohlídal své postavení, asistent rozhodčího si toho všimnul a odmával ofsajd.

89
    Zé Luís v poslední chvíli podklouznul a o míč také následně přišel. PAOK mířil do rychlého brejku, který se na útočné polovině zastavil.

88
    I přes velmi agresivní první poločas je PAOK dnes velmi opatrný. V dosavadním průběhu utkání se dopustil pouze pěti faulů.

87
    Moskevský tým začíná otevírat vrátka ve své obraně. Tohle bude pro hosty jako vody na mlýn. Uvidíme, zda toho využijí.

86
    Žlutou kartu dostává Zobnin (FK Spartak Moskva).

85
    Když netrefíš za celý zápas branku, tak nemůžeš vyhrát. Ješčenko se položil do voleje, kterou poslal vysoko nad branku.

84
    Pro centr si ve velké pohodě došel hostující brankář, který ani v tuto chvíli se svou rozehrávkou nespěchá.

83
    Promes byl na hranici vápna skvěle zdvojen, proto tento domácí hráč zvolil přihrávku zpět na vlastní obránce.

82
    Samedov byl proti přesile, proto se zřejmě nedostal k zakončení. Tlak Spartaku nekončí. Zé Luís dokázal míč vybojovat zpět na ruskou stranu.

81
    Ruský tým chce zrychlit svou kombinaci, ale to má za násladek jejich nepřesnosti. PAOK se drží zpět a čeká právě na jejich chybu.

80
    Dnešní utkání se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Do konce základní hrací doby je to už pouze deset minut.

Jan Mládek

Branky:

Karty:   22. Fernando (SPM), 37. Džikija (SPM), 86. Zobnin (SPM) – 25. Léo Matos (SOL), 34. Paschalakis (SOL), 37. Kaddouri (SOL)   33. Luiz Adriano (SPM)

FK Spartak Moskva: Maximenko – Ješčenko, Gigot, Džikija, Kombarov (76. Melgarejo) – Glušakov (C), Fernando (62. Samedov), Zobnin – Tašajev (46. Zé Luís), Luiz Adriano, Promes
    Náhradníci: Rebrov – Petković, Zé Luís, Samedov, Melgarejo, Timofejev, Popov

PAOK Soluň: Paschalakis – Léo Matos, Varela, Crespo, Vieirinha (C) (64. Chačeridi) – Maurício, Cañas – Pelkas (78. Šachov) – Limnios, Prijović, El Kaddouri (46. Warda)
    Náhradníci: Rey – Šachov, Chačeridi, Akpom, Kitsiou, Warda, Léo Jabá

Rozhodčí: Buquet – Debart, Pacelli (všichni Francie)
    08.08.2018
    PAOK - Spartak 3:2

Branky: 29. Prijović (pen.), 37. Limnios (Matos), 44. Pelkas (Matos) – 7. Popov (Zobnin), 17. Promes (Adriano)

Karty:   58. El Kaddouri (SOL), 69. Chačeridi (SOL), 77. Maurício (SOL) – 19. Gigot (SPM), 72. Lomovickij (SPM), 83. Fernando (SPM)

Neproměněná penalta: 71. Promes (SPM), brankář Paschalakis zneškodnil

Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:19.