Slovensko
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
Česko
Čtvrtek 16.08.2018, 17:30 • Zimní stadion Piešťany • Turnaj pěti (U17)

Třetí zápas nás čeká zítra znovu od 17:30 proti Němcům, kteří jsou tady dosud stoprocentní. Budu se s vámi těšit znovu na počtenou, příjemný zbytek večera do Česka. (19:57:49)

Bohužel. Čeští hokejisté do 17 let v Piešťanech berou proti domácímu týmu jenom bod za prohru v prodloužení, přestože od poloviny zápasu byli jasně lepší. Turnaj ale ještě nekončí a naši musí zvednout hlavy, protože se nic vážného neděje.

Střely na branku v prodloužení (celkem):

Slovensko – 3 (23)
    Česko – 5 (24)

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Marek Bláha a Marko Stacha.

64:54 KETNER - 4:3

64:54
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Češi měli poslední puk ve své moci, ale pak ve středním pásmu fatálně propadli a pustili do samostatného úniku OLIVERA KETNERA, jenž svůj bekhendový blafák šest sekund před koncem prodloužení velmi šťastně protlačil za čáru. Slováci vítězí 4:3. Bez asistence.

64:27
    Nyní ho dopředu zatáhl Baláž...

64:02
    Teď mají kotouč na hokejkách Češi, Michal Gut s ním krouží napříč ledovou plochou.

63:45
    Další vhazování pro domácí tým.

63:42
    Mateje Kašlíka zastavuje ofsajd a vhazovat se bude dokonce v obranném pásmu Slováků. Na ledě Malát, Gut a Baláž.

63:27
    Buly ale vyhráli Slováci, kteří jsou u puku.

63:19
    Jdeme hrát. Naši nemohou na nic čekat, mají jedinou vidinu – rozhodnout zápas v prodloužení, ve kterém soupeře mačkají v kleštích.

63:19
    Tedy až po nutné úpravě ukotvení slovenské branky.

63:19
    Jan Myšák se s pukem odvážně vydal od hrazení přímo na bránu, kde vlivem zákroku obránce smetl gólmana a zároveň posunul bránu. Máme útočné buly.

62:56
    Znovu Rouha a pak ani Simon neproměnili další šance. Ale Češi to chtějí mnohem víc.

62:29
    Michal Rouha mohl zápas ukončit, před brankou zůstal úplně sám a svou střelu propasíroval skrz betony Sihelského. Slováci ale odpálili puk z brankové čáry, to je neskutečné!

62:03
    Puk pro naši trojici, která začíná od vlastní branky.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 15. Kašlík (Stacha, Putala), 32. Kašlík (Kolenič, Ketner), 56. Kašlík (Stacha), 65. Ketner – 19. Bláha (Chlubna), 36. Myšák (Cikhart, Konečný), 39. Cikhart (Chlubna, Myšák)

Slovensko: Sihelský (Latkóczy) – Putala, Stacha, Ketner, Hajas, Bakala, Fatul, Ejem, Haborák – Kolenič, Nemec, Kašlík (C) – Mastič, Jamrich, Krajč (A) – Lukošik, Šimko, Rehák (A) – Tvrdoň, Ragan, Litavec. Trenér: Ján Lipianský.
    Česko: Čajan (Bednář) – Vacík, Baláž, Bláha, Svach, Naar, Hampl, Talafa – Chlubna (A), Myšák (A), Cikhart – Konečný, Gut (C), Malát – Simon, Rouha, Kaplan – Malý, T. Handl, Koláček – Janda. Trenér: Karel Beran.

Rozhodčí: Konc, Goga – Frimmel, Gegáň.