Ústí n. L. – Žižkov 4:1 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Znojmo – Třinec 2:0 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
4:1 (3:1)
FK Viktoria Žižkov
Pátek 17.08.2018, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 5. kolo

Severočeši si ve druhém poločase vedení pohlídali, když pojistku v podobě čtvrtého gólu přidal v 86. minutě Michal Leibl. Ústí nad Labem protáhlo sérii vítězství na deset zápasů v řadě, Aleš Křeček tak opět překonává svůj rekord. Žižkov odjíždí z trávníku Army s prázdnou.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:53:50)

:

Pozápasové statistiky:

Branky:
    8. a 12. Jindráček, 36. Miskovič, 86. Leibl – 15. Musa.

90+2
    Konec zápasu po nastavení přesně dvou minut.

90+2
    Arma dohrává nastavení na ofenzivní části hrací plochy.

90+1
    Marek Strada faulován na útočné polovině.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    Michal Leibl vyslal do brejku Marka Krátkého, kterému se finální fáze nepodařila. Martin Otáhal proti míči včas vystartoval.

88
    Arma mohla přidat další gól! Lukáš Matějka vybídl ke skórování Michala Bílka, který místo střelby volil možná až zbytečně přihrávku do prázdného prostoru. Lukáš Matějka již míč doběhnout nestihl.

87
    Poslední změna v sestavě Ústí nad Labem. Daniela Richtera nahradí na závěrečné minuty Adam Nágl.

86
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu se nejlépe v předbrankovém prostoru zorientoval MICHAL LEIBL, jenž pojišťuje vedení Army.

85
    Marek Krátký z levé strany přihrál na střed Danielu Richterovi, jehož jedovku vytěsnil Martin Otáhal konečky prstů.

84
    Za nepříliš pohledný zákrok proti Michalu Bílkovi si Ondřej Žežulka (ZIZ) vysloužil žlutou kartu.

84
    Marek Krátký si došel pro faul v blízkosti středové čáry.

82
    Druhé střídání Ústí nad Labem. Za bouřlivého potlesku opouští trávník autor dvou dnešních branek Martin Jindráček, opačným směrem putuje Lukáš Matějka.

81
    Michal Bílek z míče rozhodčího "daroval" míč soupeři.

80
    Michal Leibl s Ondřejem Žežulkou se střetli hlavami, oba zůstali ležet na trávníku. Následovat bude míč rozhodčího.

79
    Marek Krátký s Danielem Richterem akci překombinovali, k ohrožení soupeřovy branky se proto nedostali.