Zlín – HC Plzeň 3:6 (3:1 po s.n.) | Kometa Brno – Mountfield HK 0:4 (po pr.) | Havířov – HC Plzeň 2:7 (po pr.)
Zlín – Mountfield HK 1:4 (po pr.) | Kometa Brno – Havířov 1:1 (po pr.)

Kometa – Havířov (11:54:07)

Druhé utkání turnaje je za námi, další tři zápasy máme ještě dnes před sebou. Jak Kometa, tak Hradec dnes ještě k jednomu utkání nastoupí.

45:15
    Hradec právě vstřelil branku!
    Prodloužení trvalo pouhých patnáct vteřin. PETR MORAVEC vsítil svůj čtvrtý gól a definitivně ukončuje tento duel. Asistence: Šimon Marha a Marek Pelda.

45:01

Utkání končí vítězstvím Hradce Králové 4:0. Kometa se nakonec nedokázala prosadit. Nyní bude následovat pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách.

45:00

44:30
    Ofsajd Hradce, vhazovat se bude ve středním pásmu.

43:36
    Hradečtí mají puk na svých hokejkách. Závěr utkání už zřejmě si pohlídají.

43:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:45
    Kometa po vhazování dostala puk ven z pásma a nakonec i za branku Hradce.

42:19
    Zakázané uvolnění Komety.

41:05
    Ve dvou velkých šancích se teď ocitl Marha. Nejprve poslal puk mimo branku při přečíslení dva na jednoho, o chvíli později pak rychle poslal do brankoviště puk po přihrávce od spoluhráče. Bizoň se však rychle přesunul a špičkou betonu kotouč vytěsnil.

40:43
    Brňané se derou alespoň za čestným úspěchem a prvním gólem na turnaji. Zatím jim není přáno, stále však mají více než čtyři minuty hry.

40:18
    Brabenec si obhodil obránce a jel podél mantinelu do pásma, k ohrožení branky se však nakonec nedostal.

39:22
    Hradec teď zamkl své soupeře v pásmu. Brňané už měli kotouč na hokejkách, ale nepodařilo se jim vyhodit.

38:42
    Tichý kryje další pokus Brna a stále drží čisté konto. Vhazovat se bude nyní před jeho brankou.

38:05
    Ofsajd Komety, vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:33
    Krásná akce v podání Hradce Králové. Šimon Marha dostal puk do velmi nadějné pozice před brankou, ale zadovkou jej ještě posunul před zcela volného PETRA MORAVCE, který přehodil gólmana Komety a zároveň dovršil hattrick. Asistence: Šimon Marha a Jan Boukal.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 10. Pelda (Marha, Pajer), 19. Moravec (Pajer), 22. Moravec (Marha, Pelda), 37. Moravec (Marha, Boukal)

HC Kometa Brno: Bizoň (Schattinger) – Fajmon, Holcman, Němec, Prčík, Jar. Řehák, Ulbricht, Vacek – Brabenec, Harmin, Horký, Kos, Linka, Masař, Mišiak, Nesvadba, Sedláček, Sever, Salé, Vyroubal.
    Mountfield HK: Tichý (Žalčík) – Pelda, Boukal, Pinkas, Havlíček, Táborský, Jerman, Králík, Jak. Řehák – Marha, Moravec, Pajer, Jirků, Beneš, Budina, Giesl, Novotný, Gaspar, Souček, Brožek

Rozhodčí: Čech – Blažek, Řezníček